SMSAPI ProTrainUp Sport IT SMS

Nowoczesne rozwiązania zagościły w sporcie na dobre. Nowinki technologiczne są obecne nie tylko na stadionach, w wyposażeniu i akcesoriach, ale także w kieszeniach trenerów i zawodników. O tych udogodnieniach rozmawiam ze współzałożycielem ProTrainUp – firmy, która wzięła szturmem polski rynek sportowego IT. Zapraszam do lektury wywiadu z Tomaszem Cybulskim!

Czytaj więcej
SMSAPI Ruch Na Stronie Marketing

Szukając nowych technik przyciągania klientów możesz łatwo popaść w utarte schematy. Poza standardowymi narzędziami (Display, Google Ads, Facebook, LinkedIn), zwróć też uwagę na proste rozwiązania, które przynoszą nieoczekiwane rezultaty. Wszystko, czego potrzebujesz to dobra baza odbiorców. Poznaj marketing SMS — skuteczną metodę wsparcia strony internetowej Twojej marki.

Czytaj więcej
Marketing SMS dla branży fitness, siłowni i sportu

Polski rynek siłowni i klubów fitness w ciągu kilku ostatnich lat zasadniczo zmienił swoje oblicze. Mało higieniczne i estetyczne miejsca zostały zastąpione przez eleganckie i czyste kluby z obszerną ofertą zajęć, opieką trenerów i dietetyków. W ten sposób otworzyły się na szersze grono klientów, a co za tym idzie zaczęły korzystać z szerokiego asortymentu narzędzi marketingowych, w tym z komunikacji SMS.

Czytaj więcej
WKS logo Śląska Wrocław

O wykorzystywaniu wiadomości VMS do komunikacji z kibicami drużyny piłkarskiej już pisaliśmy. Takie narzędzie doskonale sprawdza się w relacjach z grupami, z którymi łącza nas emocje, a tych jak wiemy na piłkarskiej murawie i stadionie nie brakuje. Zobacz, jak jeszcze można wykorzystać wiadomości głosowe.

Czytaj więcej
zbieranie bazy numerów do wysyłki SMS przez Facebooka

Jakiś czas temu pisaliśmy o udanej komunikacji z kibicami klubu sportowego Ruch Chorzów, którą poprowadzono za pomocą SMS-ów i komunikatów głosowych.  Teraz podobne rozwiązania sprzyjające budowaniu relacji  między organizacjami sportowymi a związaną z nimi społecznością wybierają także mniejsze kluby. O tym, że także w ich przypadku jest to możliwe, i co najważniejsze – skuteczne,  możemy się przekonać chociażby na przykładzie klubu sportowego Stal Pleszew.

Czytaj więcej

Na pewno miłe zaskoczenie spotkało ostatnio kibiców Ruchu Chorzów, do których przed jednym z głównych meczy sezonu zadzwonił kapitan drużyny – Marcin Malinowski znany jako "Malina". W kilku ciepłych słowach wyraził swoją radość z zakupionych przez kibiców karnetów i zaprosił na najbliższy mecz. To, jaka była reakcja kibiców na taki niespodziewany kontakt, widać między innymi na facebookowym Fan Page’u Ruchu:

Czytaj więcej