Moduły i integracje

Gotowe integracje z SMSAPI

Branża e-commerce coraz częściej i chętniej korzysta z potencjału mobilnej komunikacji, tym bardziej, że przekłada się ona zarówno na wprowadzenie oszczędności, jak i wsparcie sprzedaży.

Z SMSAPI zintegrowanych jest już kilkadziesiąt platform tworzących oprogramowania e-sklepów, CRM oraz wielu innych. Są to m.in.:

Magento

Magento

Magento to oprogramowanie e-commerce tworzone od podstaw przez kilkudziesięcioosobowy zespół z kalifornijskiej firmy Varien. Jest to firma, która zajmuje się wdrożeniami projektów głównie z zakresu e-commerce, a także doradztwem w tym zakresie.

Według autorów projektu Magento to platforma przewidziane dla sklepów o obrotach do 100 mln dolarów rocznie. Jest zatem odpowiednia dla każdego polskiego przedsiębiorcy.

PrestaShop

PrestaShop

PrestaShop jest najczęściej używanym oprogramowaniem open source dla e-commerce na świecie. Od czasu powstania w 2007 roku korzysta z niego już ponad 4 miliony e-sklepów, którym pozwala zwiększać sprzedaż produktów w Internecie. Otwarta licencja umożliwia ciągły rozwój platformy, a kolejne modyfikacje i moduły dostosowują ją do oczekiwań użytkowników. Usługi SMSAPI w oprogramowaniu obejmują: powiadomienie SMS o statusie zamówienia, powiadomienie SMS o dostępności produktu, wybór krajów, do których ma być wysyłana wiadomość SMS...

OpenCart

OpenCart

OpenCart to oprogramowanie sklepowe open source, oparte o język programowania PHP. Instalacja OpenCart jest łatwa, a sam system posiada bardzo bogatą funkcjonalność. OpenCart dostępny jest w polskiej wersji językowej.

Integracja oprogramowania z SMSAPI polega na udostępnieniu gotowej biblioteki na GitHub, który pozwala na zarządzanie wysyłkami wiadomości SMS do klientów sklepu np. o wysyłce zamówienia.

wFirma.pl

wFirma.pl

wFirma to księgowość internetowa oraz inne narzędzia pomocne w zarządzaniu firmą.

Misją serwisu jest wspieranie polskich przedsiębiorców. System oferuje innowacyjne rozwiązania programowe, oraz wiedzę i doświadczenia ekspertów. Oferta systemu jest zawsze aktualna i zawiera najciekawsze rozwiązania.

W systemie wfirma.pl istnieje możliwość wysyłania przypomnień o fakturach, wydatkach, terminach oraz deklaracjach bezpośrednio z systemu za pomocą SMS-ów.

Shoper

Shoper

Shoper to skuteczne i proste w obsłudze narzędzie to prowadzenia sklepu w Internecie. Oprogramowanie pozwala na wprowadzenie ponad 50 różnych metod płatności, integrację z firmami kurierskimi, sprzedaż w serwisie Allegro i Facebooku oraz posiada wbudowany system księgowy i magazynowy. Dodatkowo platforma działa w technologii RWD i oferuje bogatą bazę wiedzy na temat e-commerce wraz ze wsparciem technicznym i systemem szkoleń.

Shoper trzy lata z rzędu otrzymał nagrodę Najlepsza Platforma Sklepowa w konkursie E-komersy. Wszystkie informacje na temat konfiguracji panelu znajdziesz tutaj.

Poczta Google (Gmail)

Gmail

Gmail jest darmowym systemem webmail należącym do Google. System jest prosty w obsłudze, a jego cechą charakterystyczną jest grupowanie wiadomości e-mail w wątki. Integracja SMSAPI z Gmailem umożliwia konfigurację automatycznych powiadomień SMS o odebranych e-mailach.

Wordpress

Wordpress

Wordpress to najpopularniejszy system zarządzania treścią (CMS) na świecie. Jest on napisany w języku PHP, wykorzystuje bazę danych MySQL i dostępny jest bezpłatnie. Stworzony z myślą o blogerach, dziś z powodzeniem wykorzystywany jest do tworzenia zaawansowanych stron internetowych.

Nasz plugin umożliwia dodanie newslettera do strony www, pozwalający na pozyskiwanie numerów telefonów subskrybentów oraz wysyłkę wiadomości SMS do posiadanej bazy. Baza synchronizowana jest z kontem SMSAPI, dlatego wysyłki można prowadzić równolegle z poziomu Wordpressa oraz w panelu klienta.

Shoplo

Shoplo

Shoplo to nowoczesne i proste w obsłudze narzędzie pozwalające na prowadzenie sklepu internetowego. Platforma została wyróżniona w konkursie ekomers 2013 w kategorii: innowacja roku oraz nominowana w kategorii Best Polish Startup Award w konkursie organizowanym przez TheNextWeb. Obecnie z usług platformy korzysta ponad 8 000 klientów.

Integracja z SMSAPI umożliwia automatyczne informowania klientów o statusie ich zamówienia poprzez wiadomości SMS, jak również prowadzenie marketingowych kampanii SMS.

Firmao

Firmao

Firmao.pl to nowoczesne modułowe oprogramowanie w Chmurze do zarządzania każdą firmą. Moduły Firmao to min.: CRM, zarządzanie pracą, zadaniami, projektami, fakturowanie, ofertowanie, zamówienia, obieg dokumentów, ewidencja sprzętu, obsługa call center, mailingów, Chat/Livechat, firmowy dysk sieciowy.

Vtiger

Vtiger

Vtiger CRM to rozbudowana platforma CRM pozwalająca na kompleksowe zarządzanie kontaktami z klientami.

Moduł służy do wysyłki powiadomień SMS oraz VMS. Możliwa jest zarówno masowa wysyłka powiadomień oraz wysyłka do konkretnego kontrahenta.

Moduł pozwala na automatyzację powiadomień np. o nowo wystawionej fakturze. Dodatkowo dostępna jest informacja o statusie wysłanych powiadomień.

RedCart

RedCart

RedCart.pl to nowoczesna platforma do prowadzenia sklepu internetowego. Oprogramowanie posiada wiele opcji doskonale dopasowanych do każdego rodzaju e-biznesu. RedCart łączy w sobie cechy doskonałego systemu wspierającego sprzedaż.

Oprogramowanie RedCart wspiera sprzedaż zagraniczną. Opracowany system zgłaszania własnych propozycji i sugestii stanowi główny kanał rozwoju sklepów internetowych. W ten sposób każdy z Klientów przy wsparciu specjalistów z RedCart może realizować własne pomysły biznesowe.

SalesMANAGO

SalesMANAGO

SALESmanago Marketing Automation jest produktem firmy Benhauer sp. z o.o. sp.k, która od 2009 roku specjalizuje się w tworzeniu technologii i systemów do marketingu i sprzedaży z których korzysta ponad 4000 firm w Polsce.

SALESmanago monitoruje zachowanie aktualnych i potencjalnych klientów na stronie WWW w odpowiedzi na działania marketingowe firm. Następnie dokonuje segmentacji klientów w zależności od rodzaju zainteresowań i kieruje do poszczególnych grup automatyczne akcje marketingowe.

Kalendarz Google

Google calendar

Kalendarz Google jest darmową aplikacją na przeglądarki i urządzenia mobilne. Od 2006 roku dostępny jest w języku polskim. Integracja SMSAPI z kalendarzem umożliwia konfigurację automatycznych powiadomień SMS o nadchodzących wydarzeniach.

i-sklep

i-sklep

I-sklep.pl to dedykowane oprogramowanie sklepu internetowego, oferujące niestandardowe modyfikacje pod branżę i potrzeby klienta. i-sklep.pl to inwestycja w zaawansowany system do tworzenia i zarządzania własnym sklepem internetowym oraz hurtownią internetową.

Szeroki wachlarz funkcjonalności, nieograniczone możliwości rozbudowy, intuicyjny panel, pełne wsparcie specjalistów – to tylko nieliczne aspekty, dzięki którym produkty i-sklep zyskały uznanie setek właścicieli prowadzących swój biznes w sieci.

Zapier

Zapier

Zapier to platforma, która umożliwia łączenie wielu różnych aplikacji i automatyzację przesyłanych pomiędzy nimi danych. Korzystanie z Zapier nie wymaga od użytkownika posiadania wiedzy programistycznej i jest darmowe w podstawowym pakiecie.

Nasza integracja pozwala na wymianę danych pomiędzy kontem SMSAPI, a każdą inną aplikacją połączoną z Zapier.

Dzięki integracji z Zapier możesz połączyć swoje konto SMSAPI z takimi usługami jak: Google Gmail, Google Kalendarz, WHMCS, WordPress, WooCommerce, Pingdom czy Zendesk.

Atomstore

Atomstore

AtomStore to autorska platforma e-commerce klasy premium, skierowana do średnich i dużych sklepów oraz hurtowni internetowych.

Obecnie z jej oprogramowania korzysta kilkadziesiąt firm prowadzących e-biznes. Moduł integracji systemu AtomStore z platformą SMSAPI umożliwia bardzo wygodne i szybkie uruchomienie komunikacji przez SMS w każdym sklepie korzystającym z jego git

Właściciel sklepu musi wprowadzić jedynie dane dostępowe do konta w platformie SMSAPI i może zacząć wysyłać powiadomienia o statusie realizowanych zamówień oraz informacje handlowe.

WellCommerce

WellCommerce

WellCommerce to wygodne i kompletne oprogramowanie sklepu internetowego. Zarządzanie produktami, przyjmowanie zamówienia, obsługa płatności elektronicznych i kurierów są dostępne w jednym, bardzo wygodnym panelu. WellCommerce jest idealne dla początkujących użytkowników – obsługa nie wymaga umiejętności programistycznych.

Platforma WellCommerce zapewnia kompleksową obsługę jako platforma typu SaaS. Został stworzony na bazie silnika open source. Do obsługi nie potrzeba dodatkowego oprogramowania, hostingu czy integracji.

WF-Mag

WF-Mag

WF-Mag to program do zarządzania sprzedażą, magazynami oraz księgowością w firmach handlowych, produkcyjnych, usługowych i innych jednostkach prowadzących sprzedaż. Umożliwia zintegrowaną obsługę najważniejszych operacji związanych z działalnością handlową przedsiębiorstw.

Focus Contact Center

Focus Contact Center

Focus Contact Center to innowacyjne i zaawansowane technologicznie, ale proste w obsłudze narzędzie, które usprawnia obsługę klientów i pomaga zwiększyć sprzedaż. Jest to platforma komunikacyjna pozwalająca na kontakt przez telefon, e-mail, czat, SMS i www form, gromadząca w czasie rzeczywistym dane ze wszystkich kanałów we wspólnej bazie i automatyzująca rutynowe czynności.

Focus Contact Center jest wielokrotnie nagradzanym rozwiązaniem, idealnym dla sklepów internetowych, call/contact center, biur podróży, ośrodków zdrowia i wszystkich firm z branży B2C.

CRM PIRO Sykon

CRM PIRO Sykon

CRM dla Turystyki firmy PIRO Sykon Technologies to system CRM dedykowany branży turystycznej. Idealnie dopasowany do potrzeb jedno i wielooddziałowych biur agencyjnych. Wdrożenie CRM pozwala na automatyzację procesu obsługi Klienta i jego rezerwacji. Przyjazny interface gwarantuje szybkie opanowanie obsługi systemu. Dzięki dostępności online użytkownicy CRM mają swoje biuro zawsze pod ręką. Moduł SMS dostępny w dwóch wariantach – automatycznej wysyłki powiadomień o statusie rezerwacji oraz kreowania kampanii reklamowych - jest doskonałym uzupełnieniem standardowego kontaktu z Klientami.

FastTony

FastTony

FastTony to dedykowana aplikacja umożliwiająca wsparcie promocji oraz sprzedaży poprzez platformę Facebook. Funkcje Lead Generation i Lead Ads pozwalają na wygodne zbieranie leadów oraz adresów e-mail i numerów telefonów do osób zainteresowanych danym produktem lub usługą.

Dzięki integracji z SMSAPI można ułatwić działania marketing automation z wykorzystaniem FastTony oraz otrzymywać powiadomienia o osiąganiu wybranych celów w prowadzonych kampaniach.

IAI-Shop.com

IAI-Shop.com

IAI-Shop.com to jedna z największych w Polsce platform do prowadzenia własnego sklepu lub hurtowni internetowej. Integracja z SMSAPI umożliwia automatyczne informowania klientów o statusie ich zamówienia poprzez powiadomienia SMS. Powiadomienie SMS o nowym zamówieniu może również otrzymywać zdefiniowany właściciel sklepu.

Skrypt do liczenia znaków oraz części w wiadomości SMS

SMSAPI Counter

Narzędzie pozwoli na obliczenie liczby znaków pozostałych do końca aktualnej części oraz obliczenie z ilu części składa się wpisywana wiadomość.

Salesforce

Salesforce

Salesforce to platforma CRM oparta o działania w chmurze. Serwis pozwala obsługiwać wszelkie procesy biznesowe, począwszy od standardowego zarządzania bazą klientów, przez zarządzanie "taskami" po szeroko pojętą obsługę klienta.

Integracja SMSAPI z Salesforce pozwala na dwukierunkową komunikację pomiędzy systemem a klientem. Dzięki czemu można przeprowadzać zautomatyzowane ankiety, czy zapisywanie się/potwierdzanie terminów wizyt.

Baseline

Baseline

Baseline™ to zaawansowana platforma dedykowana dla biznesu, która łączy CRM z Elektronicznym obiegiem dokumentów i nie tylko. W skład platformy wchodzi kilkanaście modułów logicznie ze sobą powiązanych. Każdorazowo system jest personalizowany w oparciu o indywidualne oczekiwania klienta.

Moduł komunikacyjny Baseline™ umożliwia wysyłkę pojedynczych lub masowych powiadomień SMS do użytkowników systemu jak również do klientów końcowych.

WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce to jedna z najpopularniejszych wtyczek do WordPress pozwalająca założyć własny, w pełni funkcjonalny sklep internetowy. To w pełni funkcjonalny system do zarządzania produktami, stanem magazynowym czy zamówieniami. WooCommerce pozwala na konfigurację sposobów oraz kosztów wysyłki oraz metod płatności.

Zarejestruj się za darmo

Błyskawiczna rejestracja w 15 sekund. 50 SMS-ów na start!