Powiadomienia SMS

Usprawnij komunikację z klientem za pomocą zautomatyzowanych powiadomień SMS, dzięki którym:

  • prześlesz istotne informacje dotyczące zamówienia lub świadczonej usługi,
  • przekażesz ważną i pilną wiadomość w kilka minut,
  • zmniejszysz liczbę zapytań kierowanych do biura obsługi klienta.
Utwórz konto testowe

Skorzystaj z darmowej rejestracji i odbierz 50 SMS-ów na start!

System powiadamiania SMS

Powiadomienia SMS to automatyczne wiadomości tekstowe wysyłane przez system informatyczny. Mogą one dotyczyć zarówno procesu zakupowego, składanych przez klienta zamówień, jak i autoryzacji logowania czy też informować o zbliżających się spotkaniach. Wysyłka powiadomień opiera się na połączeniu (integracji) systemu z platformą masowej komunikacji SMS oraz wykorzystaniu szablonów wiadomości.

Obsługa klienta przez SMS

Obsługa klienta przez SMS

W odróżnieniu od marketingu SMS, wysyłanie wiadomości tekstowych informujących o procesie zakupowym jest częścią świadczonych przez firmę usług. Szybkie powiadamianie na temat zmiany statusu zamówienia, terminarza spotkań czy też przypomnienia o nadchodzących wydarzeniach i płatnościach oraz weryfikacja danych są standardem obsługi klienta i procesu sprzedaży.

Wiadomości systemowe stały się wymogiem stawianym przez konsumentów, dlatego powiadomienia SMS są tak popularnym rozwiązaniem. Stanowią oszczędność środków i czasu m.in. biura obsługi klienta, ale także dla samych odbiorców wiadomości.

Co więcej, przesyłanie transakcyjnych wiadomości tekstowych jest w pełni zgodne z postanowieniami RODO. W większości przypadków nie wymaga uzyskania dodatkowej zgody, należy jednak poinformować o nich w polityce prywatności firmy.

Integracje

Dzięki naszemu otwartemu API możliwe jest prowadzenie masowej wysyłki SMS z dowolnego systemu informatycznego. Wystarczy wykorzystać gotowe połączenia lub stworzyć nowe. SMSAPI zintegrowane jest z większością platform i narzędzi e-commerce, CRM, ERP i marketing automation. Zapraszamy też do udziału w programie partnerskim SMSAPI!

Zarejestruj się za darmo

Błyskawiczna rejestracja w 15 sekund. 50 SMS-ów na start!

Utwórz konto