Jakość i bezpieczeństwo

Poczuj się komfortowo i bezpiecznie

Gwarantują to nasze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa przechowywania danych oraz wysoka dbałość o obsługę Klienta potwierdzona wieloma nagrodami i wyróżnieniami.

GIODO

Przechowywanie danych zgodnie z GIODO

Wszelkie dane, które przechowujemy, są zabezpieczane zgodnie z wymogami Ustawy o ochronie danych osobowych.

Jednocześnie, spełniamy wszelkie zalecenia oraz uchwały Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO) związane z bezpieczeństwem oraz przechowywaniem danych.

UKE

Wpis do rejestru przedsiębiorstw telekomunikacyjnych

Podejmując decyzję o współpracy z nami, możesz być pewien jakości naszych usług.

Nasza firma wpisana jest do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, co oznacza, iż jesteśmy upoważnieni przez Urząd Komunikacji Elektronicznej do wykonywania działalności telekomunikacyjnej.

SSL

Protokół SSL
 

Każdy Klient korzystający z platformy łączy się za pomocą protokołu SSL, co gwarantuje bezpieczną komunikację i chronione certyfikatem SSL przesyłanie danych.

Posiadamy certyfikat jednej z najbardziej renomowanych firm na świecie - Thawte.

Laur Klienta 2014

Laur Klienta
 

Platforma SMSAPI należąca do ComVision została wyróżniona w plebiscycie Laur Klienta 2014.

Firma otrzymała Złote Godło w kategorii Marketing Mobilny za stworzenie narzędzia do przeprowadzania zintegrowanych kampanii SMS.

Serwery

Serwery
 

Korzystamy z dwóch niezależnych od siebie serwerowni, dzięki czemu możemy zagwarantować naszym klientom nieprzerwany dostęp do oferowanych usług na poziomie wynoszącym nie mniej niż 99% w skali roku.

Bezpieczne API

Bezpieczne API
 

W naszym interfejsie API korzystamy z wielu zabezpieczeń. Podczas logowania do interfejsu API Państwa hasło wpisywane jest w postaci zaszyfrowanej.

Co więcej, każdy użytkownik naszego interfejsu ma możliwość indywidualnego zdefiniowania adresów IP, które będą miały dostęp do naszego serwera.

Zarejestruj się za darmo

Błyskawiczna rejestracja w 15 sekund. 50 SMS-ów na start!