Kariera
w SMSAPI

Train people well enough so they can leave, treat them well enough so they don't want to.

Richard Branson

Praca?
nie, pasja!
Wspieramy nasz zespół na każdym kroku, aby praca była przyjemnością, nie obowiązkiem
01.
Atmosfera i zgrany zespół
02.
Czwartkowe Pizza Days
03.
Chwile wytchnienia w trakcie pracy
04.
Spektakularne wyjazdy integracyjne
05.
Szkolenia i możliwości rozwoju
06.
Work life balance
5 kroków
do celu
Chcesz pracować w SMSAPI? Świetnie! Wczuj się w rolę i zobacz pięć prostych kroków, które musisz przejść podczas rozmowy rekrutacyjnej. Wszystko odbywa się według sprawdzonego scenariusza. Dołącz do nas!
01.
Przygotuj CV
02.
Oddzwonimy
03.
Zadanie bojowe
04.
Spotkanie w biurze
05.
Witamy na pokładzie!
Kogo szukamy
Nasz zespół
Ferajna ze wszystkich działów
Ponoć w pracy spędzamy połowę naszego życia. Sporo… Lepiej mieć pewność, że otaczają nas ludzie, których da się lubić. My mamy to szczęście. Tworzymy zespół kompetentnych specjalistów, którzy znają swoje miejsce i cele do jakich dążą. Choć każdy z nas jest zupełnie inny, to łączy nas jedno - pozytywne nastawienie.
Sprzedaż
To tu sprawy nabierają rozpędu, a wirtualna usługa znajduje rzeczywistego adresata. Dział sprzedaży to prawdziwa wizytówka SMSAPI i filar, na którym budujemy nasze relacje biznesowe. Pracujemy z ludźmi i dla ludzi. Z jednej strony naszym zadaniem jest słuchanie potrzeb klientów, budowanie zaufania i rozwijanie relacji handlowych. Z drugiej - inspirowanie się ich pomysłami i przekazywanie ich do działu rozwoju, tak aby powstawały jeszcze lepsze i bardziej dopracowane produkty. Nasza praca w dużej części polega na kreowaniu nowych sytuacji biznesowych i zrozumieniu potrzeb współczesnego rynku. Co sprawia, że nigdy nie spędzamy w pracy dwóch takich samych dni.  
Obsługa klienta
Zdobycie klienta to połowa sukcesu. Prawdziwym wyzwaniem jest jego utrzymanie! Właśnie tym zajmujemy się w dziale wsparcia i obsługi klienta. Naszym zadaniem jest bieżąca komunikacja z klientem i rozwiązywanie potencjalnych problemów, jakie mogą pojawiać się podczas realizacji projektów, jakie wspólnie prowadzimy. Charakter naszej pracy wymaga nieustanie pozytywnego nastawienia i chęci do działania. Nam zawsze chce się chcieć! Tylko w taki sposób możemy zapewnić właściwą obsługę kliencką i zadbać o dobrą atmosferę, która niezbędna jest w tej pracy.
Dział IT
W dziale IT powtarzamy, że nie samym kodowaniem człowiek żyje. Przecież są przeróżne atrakcje biurowe, rozgrywki programistów w CS’a czy różnego rodzaju planszówki… A tak naprawdę? Tak naprawdę to najważniejsza jest dla nas dobra atmosfera! Liczy się możliwość rozwoju, realizacja ambitnych projektów i swoboda zawodowa. Nasz dział tworzą młodzi kreatywni ludzie, którzy cenią sobie pracę w środowisku wykorzystującym najnowsze technologie i stawiającym przed pracownikiem coraz to nowsze wyzwania. Tutaj nie ma czasu na nudę.
Rozwój biznesu
Trzymamy rękę na pulsie. Tak najkrócej można określić czym zajmujemy się w dziale rozwoju biznesu. Łączymy kompetencje marketingu, user experience i IT. Jesteśmy na bieżąco z najnowszą technologią i badaniami. Z jednej strony obserwujemy rynkowe trendy, wyciągamy wnioski, analizujemy i monitorujemy zachowania klientów. Z drugiej strony współpracujemy z wszystkimi działami firmy, aby jak najefektywniej wykorzystać ich potencjał. Naszym celem jest stworzenie produktów i usług, które odpowiadają na konkretne zapotrzebowania. Które pasują do dzisiejszych dynamicznie zmieniających się czasów. Tu i teraz.
Hajer,
nie klikej tyla!
więcej wpisów znajdziesz na naszych kanałach.