Kariera
w SMSAPI

Train people well enough so they can leave, treat them well enough so they don't want to.

Richard Branson

Praca?
nie, pasja!
Wspieramy nasz zespół na każdym kroku, aby praca była przyjemnością, nie obowiązkiem
01.
Atmosfera i zgrany zespół
02.
Piątkowe Lunch Days
03.
Chwile wytchnienia w trakcie pracy
04.
Spektakularne wyjazdy integracyjne
05.
Szkolenia i możliwości rozwoju
06.
Work life balance
5 kroków
do celu
Chcesz pracować w SMSAPI? Świetnie! Wczuj się w rolę i zobacz pięć prostych kroków, które musisz przejść podczas rozmowy rekrutacyjnej. Wszystko odbywa się według sprawdzonego scenariusza. Dołącz do nas!
01.
Przygotuj CV
02.
Oddzwonimy
03.
Pokaż, co potrafisz
04.
Spotkanie w biurze
05.
Witamy na pokładzie!
Kogo szukamy
Nasz zespół
Ferajna ze wszystkich działów
Ponoć w pracy spędzamy połowę naszego życia. Sporo… Lepiej mieć pewność, że otaczają nas ludzie, których da się lubić. My mamy to szczęście. Tworzymy zespół kompetentnych specjalistów, którzy znają swoje miejsce i cele do jakich dążą. Choć każdy z nas jest zupełnie inny, to łączy nas jedno - pozytywne nastawienie.
Sprzedaż
To tu sprawy nabierają rozpędu, a wirtualna usługa znajduje rzeczywistego adresata. Dział sprzedaży to prawdziwa wizytówka SMSAPI i filar, na którym budujemy nasze relacje biznesowe. Pracujemy z ludźmi i dla ludzi. Z jednej strony naszym zadaniem jest słuchanie potrzeb klientów, budowanie zaufania i rozwijanie relacji handlowych. Z drugiej - inspirowanie się ich pomysłami i przekazywanie ich do działu rozwoju, tak aby powstawały jeszcze lepsze i bardziej dopracowane produkty. Nasza praca w dużej części polega na kreowaniu nowych sytuacji biznesowych i zrozumieniu potrzeb współczesnego rynku. Co sprawia, że nigdy nie spędzamy w pracy dwóch takich samych dni.  
Obsługa klienta
Zdobycie klienta to połowa sukcesu. Prawdziwym wyzwaniem jest jego utrzymanie! Właśnie tym zajmujemy się w dziale wsparcia i obsługi klienta. Naszym zadaniem jest bieżąca komunikacja z klientem i rozwiązywanie potencjalnych problemów, jakie mogą pojawiać się podczas realizacji projektów, jakie wspólnie prowadzimy. Charakter naszej pracy wymaga nieustanie pozytywnego nastawienia i chęci do działania. Nam zawsze chce się chcieć! Tylko w taki sposób możemy zapewnić właściwą obsługę kliencką i zadbać o dobrą atmosferę, która niezbędna jest w tej pracy.
IT
W dziale IT powtarzamy, że nie samym kodowaniem człowiek żyje. Przecież są przeróżne atrakcje biurowe, rozgrywki programistów w CS’a czy różnego rodzaju planszówki… A tak naprawdę? Tak naprawdę to najważniejsza jest dla nas dobra atmosfera! Liczy się możliwość rozwoju, realizacja ambitnych projektów i swoboda zawodowa. Nasz dział tworzą młodzi kreatywni ludzie, którzy cenią sobie pracę w środowisku wykorzystującym najnowsze technologie i stawiającym przed pracownikiem coraz to nowsze wyzwania. Tutaj nie ma czasu na nudę.
NOC
Mamy oczy dookoła głowy! Monitorujemy sprawność działania naszych platform w kilku krajach europejskich. Dbamy o to, aby nasi Klienci mogli grzać SMS-y bez przerwy i uwierz - nie umknie nam żaden bug. Reagujemy w mgnieniu oka i stawiamy czoła wszelkim trudnościom. Uwaga! Spotykasz nas w biurze w przeróżnych godzinach - w naszym zespole są zarówno nocne marki jak i ranne ptaszki.
Marketing
Trzymamy rękę na pulsie. Obserwujemy rynkowe trendy, wyciągamy wnioski, analizujemy i monitorujemy zachowania klientów. Rządzimy w mediach społecznościowych, dzielimy się wiedzą na konferencjach, tworzymy setki tysięcy znaków rocznie w merytorycznych artykułach, współpracujemy z mediami - dzięki temu jest o nas GŁOŚNO! Współpracujemy z wszystkimi działami firmy, aby jak najefektywniej wykorzystać nasz potencjał. Słuchamy potrzeb, aby dopasować się do dynamicznie zmieniających się czasów.
Administracja i księgowość
Trzymamy kasę! Nieobce są nam liczby, statystyki, prognozy finansowe, skomplikowane funkcje Excela. Faktury rozliczamy w mig! Dbamy o przepływy finansowe w całej firmie - współpracujemy ze wszystkimi działami, aby zapewnić stabilność i poprawne funkcjonowanie naszego biznesu.
HR
To do nas należy pierwsze „dzień dobry”! Poza rekrutacjami, szukaniem talentów dbamy o to, aby każdemu pracowało się wygodnie, w miłej atmosferze i z wypłatą zawsze na czas. Wszystkie mniejsze i większe atrakcje, udogodnienia, przeszkadzajki, owoce i pyszności, które znajdziesz w kuchni, to nasza robota. Jesteśmy łącznikiem pomiędzy działami, pracownikami, dzięki czemu ważne informacje krążą w firmie. I to właśnie nasze najważniejsze zadanie: usuwanie przeszkód na drodze do sukcesu pracownika.
Group
SMSAPI jest częścią LINK Mobility, dlatego w biurze na Toszeckiej swoje stanowiska mają także specjaliści pracujący dla tej międzynarodowej Grupy. I choć mamy różne zadania, to strzelamy do tej samej bramki (w piłkarzykach i nie tylko). SMSAPI i LINK Mobility to w końcu rodzina! Wśród grupowych pracowników znajdziesz zarówno adminów, speców od compliance, DPO i wielu, wielu innych.