Blog ekspercki

SMS obchodzi w tym roku swoje 25 urodziny. Krótka wiadomość tekstowa zmieniła sposób w jaki się komunikujemy, ale od czasu wysyłki pierwszego SMS zmienił się także sposób konsumpcji informacji. W dzisiejszych czasach potrzebujemy czegoś więcej niż słowa - wyrażamy myśli wysokiej rozdzielczości obrazami, często w czatach grupowych, chcemy wiedzieć kiedy ktoś otrzymuje od nas wiadomość i móc widzieć rozmówcę na wideo rozmowach. 

Czytaj więcej

Znacie już nasze nowe narzędzie wspierające efektywność działań e-mail marketignowych E-mail Booster? Niedawno temu pisaliśmy o nim szerzej, a teraz przedstawiamy krótką animację wyjaśniającą jego główne założenia.

Czytaj więcej

W kolejnej części naszego poradnika przedstawimy wykorzystanie wiadomości SMS w bankowości, firmach oferujących kredyty i pożyczki oraz w windykacji. Ponieważ są to branże wymagające dużego zaufania i bezpieczeństwa, komunikacja przeprowadzana za pomocą wiadomości SMS sprawdza się w nich znakomicie.

Czytaj więcej

SMSAPI sięga coraz dalej! Właśnie podpisaliśmy list intencyjny w sprawie dołączenia do norweskiej spółki giełdowej - Link Mobility Group ASA. Dołączenie pozwoli nam zdecydowanie przyśpieszyć proces wchodzenia na kolejne rynki w Europie. Świetnie, prawda? 😊

Czytaj więcej

W kolejnym artykule z naszego cyklu przedstawimy sposoby wykorzystania wiadomości SMS w branży turystycznej. Z poniższego poradnika dowiesz się, jak wiadomości tekstowe wpływają na podnoszenie jakości oferowanych wyjazdów oraz wsparcie sprzedaży.

Czytaj więcej

Rozwijamy się! Przedstawiamy w naszym panelu nową funkcję – powiadomienia Push wysyłane z poziomu aplikacji mobilnych. Jak sama nazwa wskazuje, taki alert ma „popychać”, zachęcać do interakcji, informować (ang. to push – pchać, popychać). Komunikację traktujemy kompleksowo, dlatego proponujemy klientom uzupełnienie wysyłki SMS powiadomieniami Push lub stosowanie ich rozłącznie. Czym one są i jak je wykorzystać w kontakcie z odbiorcą?

Czytaj więcej