Blog ekspercki

Rozwijamy się! Przedstawiamy w naszym panelu nową funkcję – powiadomienia Push wysyłane z poziomu aplikacji mobilnych. Jak sama nazwa wskazuje, taki alert ma „popychać”, zachęcać do interakcji, informować (ang. to push – pchać, popychać). Komunikację traktujemy kompleksowo, dlatego proponujemy klientom uzupełnienie wysyłki SMS powiadomieniami Push lub stosowanie ich rozłącznie. Czym one są i jak je wykorzystać w kontakcie z odbiorcą?

Czytaj więcej

Dzień Matki to wyjątkowa okazja do spędzenia rodzinnych chwil z najbliższymi oraz podziękowania za wielkie serce włożone w wychowanie dzieci. Przygotowaliśmy dla Was przykładowe kreacje SMS, które można wykorzystać m.in. w branży gastronomicznej i beauty, aby ułatwić Waszym klientom wybór prezentu dla mamy!

Czytaj więcej

Już 13 czerwca 2017 roku Śląsk po raz siódmy stanie się polskim zagłębiem marketingu mobilnego. W tym roku zabierzemy mobile 320 metrów pod ziemię do Zabytkowej Kopalni Węgla Kamiennego GUIDO w Zabrzu. To oryginalne miejsce stanie się przestrzenią dla wiedzy, inspiracji oraz networkingu. 

Czytaj więcej

Krótka, konkretna i wartościowa treść? Jest. Wartość dodana dla odbiorcy? Gotowe. Personalizacja wiadomości? Done! A wysyłka SMS nadal nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Przyczyną może być błędne oszacowanie czasu w realizacji kampanii. Podpowiadamy jak wybrać odpowiedni dzień, godzinę i częstotliwość kampanii SMS.

Czytaj więcej

Nowość! Od dzisiaj możesz zwiększyć efektywność kampanii mailingowej za pomocą SMS. Prosta funkcjonalność w naszym panelu umożliwi zwiększenie współczynnika otwieralności e-maili oraz zaangażowanie odbiorców.

Czytaj więcej

Komunikację z odbiorcą, zarówno w relacji B2B i B2C, należy traktować kompleksowo. Zauważamy wiele wspólnych cech SMS i innych narzędzi komunikacji, w tym e-maila. W trakcie rozmów z Judytą Mojżesz-Zimonczyk, Head of PR & Marketing w INIS, znaleźmy wiele punktów styku oraz możliwości osiągnięcia efektu synergii między wiadomością tekstową i e-mailem. W ten sposób powstał pomysł stworzenia e-booka "Co łączy e-maila z SMSem? Jak wykorzystać je w skutecznej komunikacji?". Zobaczcie efekty!

Czytaj więcej