Blog ekspercki
raport

Trendy w komunikacji mobilnej 2016 – raport SMSAPI we współpracy z IPSOS

Era komunikacji mobilnej trwa i rozwija się dynamicznie, a smartfony stały się integralną częścią życia każdego Polaka. To niezaprzeczalny fakt, który muszą uświadomić sobie firmy i marketerzy, jeżeli chcą tworzyć efektywną komunikację z klientem.

Czytaj więcej
_EGE5124_1920px_CUT

SMS zawsze dotrze do odbiorcy

rozmowa z Konradem Samulskim i Tomaszem Szulc – współzałożycielami startupu wulu.pl

Czytaj więcej
Gazela Biznesu Gala

Mamy Gazelę Biznesu!

Publikowany przez Puls Biznesu ranking Gazele Biznesu to lista najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. W tym roku znaleźliśmy się wśród laureatów, dzięki wzrostowi o 369% jaki zanotowaliśmy od 2012 roku.

Czytaj więcej
screen-newsletter-sms-obrazek

Nowa wersja funkcji Newsletter SMS

Z przyjemnością informujemy, że wczoraj uruchomiliśmy nową wersję widgetu Newsletter SMS. Zmiana polega na odświeżeniu wyglądu formularza oraz wprowadzeniu możliwości edycji jego kolorystyki (co pozwala na dopasowanie go do własnej identyfikacji wizualnej firmy lub produktu).

Czytaj więcej
10

Podsumowanie roku 2015 – INFOGRAFIKA

Po niezwykle udanym 2014 roku nie zwalniamy tempa. Choć to już 8 rok naszej działalności, to wciąż szybko się rozwijamy i stale zdobywamy nowych klientów. Najważniejszym wydarzeniem tego roku było dla nas otwarcie się na globalny rynek i intensywna praca nad serwisem SMSAPI.com, dzięki któremu możemy dostarczać nasze usługi na cały świat.Zapraszamy do zapoznania się z infografiką podsumowującą naszą pracę w 2015. Jesteśmy przekonani, że w 2016 będzie jeszcze lepiej!

Czytaj więcej
SKuteczna komunikacja - SMSAPI

Idą okazje!

Przed chwilą wróciłem z krótkiego spotkania z cyklu "burza mózgów", na którym wymyśliliśmy wspólnie skuteczną treść SMS-a dla dużego Klienta z okazji promocji w Black Friday. Dotarło do mnie, że do tego piątku zostało zaledwie kilka dni, a po weekendzie czeka nas Cyber Monday oraz Dzień Darmowej Wysyłki. Te dni to idealny moment na wykorzystanie bezpośredniego i błyskawicznego kanału dotarcia do Klientów jakim jest SMS!

Czytaj więcej