Blog ekspercki

SKuteczna komunikacja - SMSAPI

Idą okazje!

Przed chwilą wróciłem z krótkiego spotkania z cyklu "burza mózgów", na którym wymyśliliśmy wspólnie skuteczną treść SMS-a dla dużego Klienta z okazji promocji w Black Friday. Dotarło do mnie, że do tego piątku zostało zaledwie kilka dni, a po weekendzie czeka nas Cyber Monday oraz Dzień Darmowej Wysyłki. Te dni to idealny moment na wykorzystanie bezpośredniego i błyskawicznego kanału dotarcia do Klientów jakim jest SMS!

Czytaj więcej
emotikona

Emotikony w treści wiadomości SMS

Od kilku dni w panelu ‪SMSAPI‬ można już dodawać ‪emotikony‬ do treści wiadomości ‪SMS‬. Nadal niewiele marek korzysta z takiej możliwości, więc jest to łatwy sposób by wyróżnić się na tle konkurencji. Dodając "buźkę" pamiętać należy, że zajmuje ona tyle co dwa znaki specjalne w wiadomości SMS, czyli w jednej wiadomości ze 70 znakami, mieści się 35 emotikonów.

Czytaj więcej
health concept: health app on touchscreen smartphone

Ponad 1000 zgłoszeń w 10 minut czyli Short Code w akcji

Wyobraź sobie, że masz kilka chwil w telewizji i musisz w tym czasie zachęcić widzów do zapisania się do darmowych testów aplikacji. Jak to zrobić? To proste wykorzystaj Short Code i dwukierunkową komunikację SMS. Tak jak zrobił to jeden z naszych klientów zaproszony do programu "Pytanie na śniadanie".

Czytaj więcej
integracja

Nowości: plugin WP, Rich media, integracja z Google Calendar

W SMSAPI nie zwalniamy tempa w tworzeniu nowych funkcji dla naszych użytkowników. Z początkiem tego miesiąca, udostępniliśmy wtyczkę do najpopularniejszego systemu zarządzania treścią (CMS) na świecie, czyli Wordpressa. Teraz oddajemy w Wasze ręce funkcję Rich media SMS oraz integrację z Google Calendar.

Czytaj więcej
cover2_bj

Walczymy o Ekomersa 2015

Po raz kolejny startują Ekomersy. Po raz kolejny w Ekomersach startuje SMSAPI. Po raz kolejny startując w Ekomersach SMSAPI nagrywa film. Zobaczcie sami.

Czytaj więcej
portrait of young man touching mobile screen indoor

SMS w Twojej branży cz. XV – edukacja: przedszkola, szkoły i uczelnie wyższe

Już za chwilę początek nowego roku szkolnego. Dlatego w nowej części naszego poradnika przedstawimy najpopularniejsze sposoby na wykorzystanie komunikacji SMS w edukacji od przedszkoli, aż po szkoły wyższe. Obecnie coraz więcej placówek edukacyjnych korzysta z tej metody kontaktu z rodzicami, uczniami i studentami. Poniżej opiszemy przykładowe komunikaty wraz z ich zastosowaniem.

Czytaj więcej