Blog ekspercki

Powiadomienia SMS pozostają jedną z najbardziej efektywnych form komunikacji na każdym etapie procesu zakupowego. Komunikacja SMS wspiera sprzedaż i działania w obszarze obsługi klienta - oczywiście pod warunkiem, że jest prowadzona z głową. W tym wpisie poznasz zastosowania wiadomości tekstowych na różnych etapach dokonywania zakupu. 

Czytaj więcej

Edukacja to temat powszechny i niezwykle istotny dla każdego człowieka. Dlatego w nowej części naszego poradnika przedstawimy najpopularniejsze sposoby na wykorzystanie komunikacji SMS w edukacji od przedszkoli aż po szkoły wyższe. Obecnie coraz więcej placówek edukacyjnych korzysta z tej metody kontaktu z rodzicami, uczniami i studentami. Poniżej opiszemy przykładowe komunikaty wraz z ich zastosowaniem.

Czytaj więcej

SMS obchodzi w tym roku swoje 25 urodziny. Krótka wiadomość tekstowa zmieniła sposób w jaki się komunikujemy, ale od czasu wysyłki pierwszego SMS zmienił się także sposób konsumpcji informacji. W dzisiejszych czasach potrzebujemy czegoś więcej niż słowa - wyrażamy myśli wysokiej rozdzielczości obrazami, często w czatach grupowych, chcemy wiedzieć kiedy ktoś otrzymuje od nas wiadomość i móc widzieć rozmówcę na wideo rozmowach. 

Czytaj więcej

Znacie już nasze nowe narzędzie wspierające efektywność działań e-mail marketingowych E-mail Booster? Niedawno temu pisaliśmy o nim szerzej, a teraz przedstawiamy krótką animację wyjaśniającą jego główne założenia.

Czytaj więcej

W kolejnej części naszego poradnika przedstawimy wykorzystanie wiadomości SMS w bankowości, firmach oferujących kredyty i pożyczki oraz w windykacji. Ponieważ są to branże wymagające dużego zaufania i bezpieczeństwa, komunikacja przeprowadzana za pomocą wiadomości SMS sprawdza się w nich znakomicie.

Czytaj więcej

SMSAPI sięga coraz dalej! Właśnie podpisaliśmy list intencyjny w sprawie dołączenia do norweskiej spółki giełdowej - Link Mobility Group ASA. Dołączenie pozwoli nam zdecydowanie przyśpieszyć proces wchodzenia na kolejne rynki w Europie. Świetnie, prawda? 😊

Czytaj więcej