Blog ekspercki

health concept: health app on touchscreen smartphone

Ponad 1000 zgłoszeń w 10 minut czyli Short Code w akcji

Wyobraź sobie, że masz kilka chwil w telewizji i musisz w tym czasie zachęcić widzów do zapisania się do darmowych testów aplikacji. Jak to zrobić? To proste wykorzystaj Short Code i dwukierunkową komunikację SMS. Tak jak zrobił to jeden z naszych klientów zaproszony do programu "Pytanie na śniadanie".

Czytaj więcej
integracja

Nowości: plugin WP, Rich media, integracja z Google Calendar

W SMSAPI nie zwalniamy tempa w tworzeniu nowych funkcji dla naszych użytkowników. Z początkiem tego miesiąca, udostępniliśmy wtyczkę do najpopularniejszego systemu zarządzania treścią (CMS) na świecie, czyli Wordpressa. Teraz oddajemy w Wasze ręce funkcję Rich media SMS oraz integrację z Google Calendar.

Czytaj więcej
cover2_bj

Walczymy o Ekomersa 2015

Po raz kolejny startują Ekomersy. Po raz kolejny w Ekomersach startuje SMSAPI. Po raz kolejny startując w Ekomersach SMSAPI nagrywa film. Zobaczcie sami.

Czytaj więcej
portrait of young man touching mobile screen indoor

SMS w Twojej branży cz. XV – edukacja: przedszkola, szkoły i uczelnie wyższe

Już za chwilę początek nowego roku szkolnego. Dlatego w nowej części naszego poradnika przedstawimy najpopularniejsze sposoby na wykorzystanie komunikacji SMS w edukacji od przedszkoli, aż po szkoły wyższe. Obecnie coraz więcej placówek edukacyjnych korzysta z tej metody kontaktu z rodzicami, uczniami i studentami. Poniżej opiszemy przykładowe komunikaty wraz z ich zastosowaniem.

Czytaj więcej
Smiling couple checking something on the mobile phone

„Numer telefonu jest ciągle najlepszym identyfikatorem” – rozmowa z Krzysztofem Łuczakiem

O promocjach w branży retali, Qponach i SMS-ach w skutecznych akcjach sprzedażowych rozmawiamy z Krzysztofem Łuczakiem Dyrektorem ds. Finansowych z Qpony.pl

Czytaj więcej
googleLaunchpad-blog

SMSAPI na Google Launchpad Week w Warszawie

SMSAPI zaczynało jako start-up, dlatego zawsze staramy się wspierać nowe inicjatywy wspierające młodych przedsiębiorców. Gdy tylko otrzymaliśmy zaproszenie od Google, aby wziąć udział w Google Launchpad Week nie zastanawialiśmy się ani chwili.

Czytaj więcej