Blog ekspercki

Zobacz, jak wykorzystać krótki numer odbiorczy w celu zwiększenia ilości pozyskanych leadów lub do mierzenia skuteczności reklamy outdoorowej! 

Czytaj więcej

Bezpieczeństwo przede wszystkim. Każda firma oferująca usługi przez internet niezależnie czy jest to bank, sklep internetowy czy serwis społecznościowy powinna możliwie najlepiej zabezpieczyć dane swoich użytkowników przed dostępem osób trzecich.

Czytaj więcej
marketing promocja na walentynki

Jak wykorzystać marketing SMS do podniesienia poziomu sprzedaży w Walentynki? Przeczytaj nasz poradnik i wypróbuj go w swojej firmie. Znajdziesz w nim przykłady kampanii, gotowe wzory wiadomości tekstowych oraz statystyki wysyłek SMS. W Walentynki pomożemy Ci także sprawić przyjemność Twoim bliskim - już teraz możesz zaplanować wysyłkę darmowego SMS z miłosnym obrazkiem lub klipem na idz.do/smslove! :) ❤️

Czytaj więcej

Publikowany przez Puls Biznesu ranking Gazele Biznesu to lista najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. W tym roku ponownie znaleźliśmy się wśród laureatów, dzięki wzrostowi o 200% jaki zanotowaliśmy pomiędzy 2012-2015 rokiem. 

Czytaj więcej

Coraz częściej otrzymuję od naszych Klientów pytania dotyczące aspektów prawnych prowadzenia kampanii marketingowych z wykorzystaniem narzędzi marketingu SMS. Wynika to na pewno z profesjonalizacji działań marketerów, ale również z tego, że w ostatnim czasie byliśmy świadkami wielu zmian prawnych w tym zakresie.

Czytaj więcej

W 2016 sięgnęliśmy dalej niż kiedykolwiek wcześniej. Poznajcie największe sukcesy SMSAPI w minionym roku przedstawione w postaci animacji.

Czytaj więcej