Co lubią MiŚ-e? Wojciech Haremza iCEA Growth Hacking

Zobacz i posłuchaj prezentacji Wojciecha Haremzy z iCEA na temat growth hackingu w SEO. Poznaj narzędzie Google Search Console i zobacz, jak praktycznie wykorzystasz je w celu zwiększenia konwersji na swojej stronie.

Zobacz prezentację: Growth Hacking dla MŚP – jak osiągnąć wielki sukces małym kosztem

Na skróty:

Więcej materiałów

Koniecznie zobacz także Live z Wojciechem (ponad godzina), podczas którego uzupełnia kwestie poruszone podczas prezentacji. Podczas sesji pytań i odpowiedzi wyjaśniamy podstawowe kwestie związane z widocznością firmy w internecie. Wojciech tłumaczy również, jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów w SEO.

Grupa codziennego wsparcia biznesowego

Jeżeli masz jakiekolwiek dalsze pytania, to zapraszamy do dołączenia do naszej Grupy codziennego wsparcia biznesowego, na której odbył się powyższy Live. Spotkasz tam Wojciecha, jak i wielu innych polskich specjalistów z branży marketingu, e-commerce, obsługi klienta, SEO i innych.

Grupa wsparcia biznesowego
Dołącz do Grupy codziennego wsparcia biznesowego

Kilka słów o Wojciechu Haremzie

Członek zarządu iCEA Group North America oraz Head of SEO w Grupa iCEA. Z branżą SEO związany od 2007 roku. Karierę rozpoczynał od pozycjonowania lokalnego. Od 2014 roku związany z budowaniem widoczności w wyszukiwarkach internetowych dla eCommerce. Do jego aktualnych obowiązków należy koordynowanie pracy blisko 50 osobowego działu SEO w Polsce, Azji i Ameryce Północnej. Fan automatyzacji i optymalizacji procesów wykonawczych. Jego ulubione powiedzenie „ma być jakość, a nie jakoś” wdraża we wszystkie działania, które nadzoruje. Prywatnie fan RPG, gór, dobrego jedzenia i piwa Kraftowego.

Szkolenie online Co Lubią MiŚ-e?

Powyższe wystąpienie jest częścią szkolenia online dla małych i średnich firm Co lubią MiŚ-e?, które odbyło online się 22 kwietnia 2021. Podczas eventu wystąpiło 6 ekspertów-praktyków, każdy zaprezentował inny aspekt skutecznego i przynoszącego zwroty marketingu internetowego.

Zobacz kolejne szkolenie dla MŚP

Co lubią MiŚ-e?