Co lubią MiŚ-e? Artur Halik Shoper Pierwsze kroki w planowaniu e-biznesu

Zobacz i posłuchaj prezentacji Artura Halika na temat początków firmy w internecie. Dowiedz się, jak mądrze zaplanować start i rozruch e-commerce, wybrać odpowiednie narzędzia i uniknąć pierwszych niebezpieczeństw związanych z sprzedażą online.

Zobacz prezentację: Pierwsze kroki w planowaniu e-biznesu

Na skróty:

Więcej materiałów

Koniecznie zobacz także Live z Arturem (ponad 50 minut), podczas którego uzupełnia kwestie poruszone podczas prezentacji. Podczas niemal godzinnej sesji pytań i odpowiedzi wyjaśniamy większość problematycznych zagadnień związanych z początkami firmy i sprzedaży w internecie.

Grupa codziennego wsparcia biznesowego

Jeżeli masz jakiekolwiek dalsze pytania, to zapraszamy do dołączenia do naszej Grupy codziennego wsparcia biznesowego, na której odbył się powyższy Live. Spotkasz tam Artura, jak i wielu innych polskich specjalistów z branży marketingu, e-commerce, obsługi klienta, SEO i innych.

Grupa wsparcia biznesowego
Dołącz do Grupy codziennego wsparcia biznesowego

Kilka słów o Arturze Haliku

Z branżą e-commerce i IT związany od ponad 12 lat. Sympatyk rozwiązań SaaS. Praktyczne doświadczenie zdobywał prowadząc własny sklep internetowy, a także wdrażając dedykowane sklepy dla dziesiątek klientów własnej agencji interaktywnej.

Szkolenie online Co Lubią MiŚ-e?

Powyższe wystąpienie jest częścią szkolenia online dla małych i średnich firm Co lubią MiŚ-e?, które odbyło online się 22 kwietnia 2021. Podczas eventu wystąpiło 6 ekspertów-praktyków, każdy zaprezentował inny aspekt skutecznego i przynoszącego zwroty marketingu internetowego.

Zobacz kolejne szkolenie dla MŚP

Co lubią MiŚ-e?