Podsumowanie 2023 w SMSAPI: rekordowe wysyłki SMS

Spis treści

2023 był rekordowy pod każdym względem. Zobacz lub przeczytaj krótkie podsumowanie minionego roku w SMSAPI.

Cześć! 👋

Jesteśmy SMSAPI – profesjonalną bramką SMS dla firm, urzędów i instytucji publicznych. Z naszych usług korzysta już ponad 9500 biznesów na całym świecie. Dołącz do tego grona!

Przetestuj możliwości SMS makretingu, automatyczne powiadomienia SMS oraz 2FA SMS.

Zobacz krótkie wideo podsumowujące nasz 2023

Rekordowe wysyłki SMS w 2023 ⭐

W 2023 nasi klienci wysłali 1,4 miliarda SMS-ów do ponad 194 państw świata. Rekordowym dniem był czarny piątek 24 listopada 2023. Wtedy to wysłaliśmy 11,5 miliona SMS-ów. To absolutny rekord w 16-letniej historii SMSAPI.

Zespół SMSAPI rośnie w siłę!

Na pokładzie mamy już 75 pracowników. Niektórzy są w firmie od dnia zero. To, że SMSAPI jest fajnym miejscem do pracy potwierdza także wysoki wskaźnik zaangażowania pracowników na poziomie 75%. Przeczytaj więcej o pracy w SMSAPI! A jeśli podoba ci się takie podejście, to zapraszam na stronę kariera. Stale szukamy talentów, które wzmocnią nasz gliwicki team!

Dziękujemy za zaufanie 9500 klientów

Mamy 9500 aktywnych klientów w niemal każdym państwie świata. Obsługujemy zarówno małego, jednoosobowe biznesy, urzędy, instytucje publiczne, jak i wielkie korporacje międzynarodowe. Nasze podejście, zaangażowanie oraz elastyczność współpracy są doceniane! Od kilku lat notujemy bardzo wysokie wskaźniki satysfakcji klientów. W 2023 nasz NPS wyniósł aż +84. ❤

W 2023 postawiliśmy na bezpieczeństwo

Troska o bezpieczeństwo platformy SMS była naszym priorytetem w minionym roku. Nie tylko po raz kolejny pomyślnie przeszliśmy certyfikację ISO 27001, ale także wzmocniliśmy system dodatkową warstwą zabezpieczeń. Funkcja ograniczenie krajów wysyłki to narzędzie, dzięki któremu precyzyjnie określisz kraje, do których chcesz prowadzić wysyłki wiadomości tekstowych. Przeczytaj, dlaczego to takie ważne.

SMSAPI działa zgodnie z ustawą antyphishingową

SMSAPI znajduje się także na liście integratorów SMS prowadzonej przez Prezesa UKE. Oznacza to, że możemy prowadzić komunikację SMS w imieniu polskich urzędów i instytucji publicznych zgodnie z Ustawą z dnia 28 lipca 2023 r. o zwalczaniu nadużyć w komunikacji elektronicznej.

Przeczytaj raport Bezpieczeństwo cyfrowe Polaków

Zmieniamy się na lepsze: panel klienta, strona oraz nowe integracje

Stale aktualizujemy treści na naszej stronie, tak aby zawsze odpowiadały potrzebom naszych klientów. W 2023 odświeżyliśmy stronę główną, stopkę, a także stronę kontakt. Ale to nie koniec! Niedługo zaprezentujemy nowe wersje kolejnych podstron.

Zmiany podążają za potrzebami naszych klientów, dlatego tworzymy nowe połączenia, integracje i moduły, umożliwiające masowe wysyłki SMS z kolejnych systemów i usług.

Zgarniamy nagrody 📣

Wszystko powyższe znajduje również odzwierciedlenie w postaci nagród, takich jak Gazele Biznesu czy Diamenty Forbesa. Po raz kolejny dziękujemy za wyróżnienia i zaufanie!