25. targi eHandlu - wywiady

Spis treści

Posłuchaj, jak było na 25. Targach eHandlu w Warszawie!

Zapraszamy na Targi eHandlu!

25. targi eHandlu odbyły się 11 kwietnia 2024 w warszawskim Expo XXI. Kolejna edycja wydarzenia będzie miała miejsce 25 paźdzernika 2024. Znajdziesz nas na stoisku C4.2. Do zobaczenia!

Przetestuj SMSAPI!

Załóż darmowe konto SMSAPI i przetestuj możliwości profesjonalnej bramki SMS dla firm.

Targi eHandlu – relacja z wydarzenia dla e-commerce

Zobacz, jak było na jednym z najważniejszych wydarzeń dla sklepów internetowych.

🎥 Playlista: SMSAPI na 25. targach eHandlu.

Poniżej znajdziesz czternaście wywiadów, które nagraliśmy podczas targów w Warszawie. Posłuchaj o sprzedaży online z perspektywy marketingu, płatności, PR i integracji usprawniających konwersję.

Komunikacja omnichannel i porzucone koszyki

User.com – platforma no-code do automatyzacji marketingu, która pomaga biznesom online przekuć dane w spersonalizowane doświadczenia klientów.

Wywiad: Mike Korba (user.com)

🤝 Skorzystaj na partnerstwie User.com i SMSAPI: odbierz zniżkę 5%.

Wysoka konwersja: BLIK i płatności online

Tpay to marka Krajowego Integratora Płatności S. A. – jesteśmy operatorem płatności, który od ponad 10 lat klientom ułatwia zakupy, a właścicielom sklepów pomaga rozwijać głównie ich e-biznesy.

Wywiad: Magdalens Stranz-Sobalkowska (Tpay)

Content wspomagany przez AI

Senuto zaczynało w 2014 roku, jako projekt kilku osób, w tym Damiana Sałkowskiego. Kilka lat później, dzięki setkom wypitych kaw i wsparciu inwestorów, firmę tworzy zespół 30 specjalistów od pozycjonowania stron, Big Data, analityki i marketingu.

Wywiad: Michał Dmitrowicz (Senuto)

🤝 Skorzystaj na partnerstwie Senuto i SMSAPI! Odbierz zniżkę 15%.

Marketer AI

Sembot tworzy innowacyjne rozwiązania technologiczne dla marek eCommerce i agencji digitalowych: optymalizator feeda produktowego, generatory kampanii, monitoring cen konkurencji oraz widoczności. Celem Sembot jest obniżenie kosztów i poprawa skuteczności działań marketingowych, dzięki czemu klienci mają możliwość skalowania przychodów sklepu.

Wywiad: Bartosz Ferenc (Sembot)

🤝 Przeczytaj więcej o partnerstwie Sembot i SMSAPI.

E-commerce od A do Z

Rozbudowany panel sprzedawcy Sellasist pozwoli Ci pobrać zamówienia z Allegro oraz łatwo wystawić oferty. Szybko i sprawnie zrealizujesz swoje zamówienia. Sellasist to integrator, który pomoże Ci kompleksowo zarządzać biznesem.

Wywiad: Łukasz Sadłowski (Sellasist i Sellingo)

Płatności odroczone dla sklepów internetowych

PayPo to lider płatności odroczonych w Polsce. Jesteśmy działającym od 2016 r. fintechem, oferującym nowoczesne rozwiązania płatnicze dostosowane do potrzeb współczesnego konsumenta. Naszą misją jest łączenie dwóch światów finansowych – płatniczego i kredytowego. Z każdego z nich czerpiemy to, co najlepsze i tworzymy usługi, które gwarantują naszym klientom i partnerom nowy wymiar satysfakcji. Zaufało nam już ponad 1 milion kupujących w sieci, a nasze usługi dostępne są w 30 tysiącach sklepów online.

Wywiad: Krzysztof Libudzic (PayPo)

Aplikacja mobilna dla ehandlu

Merce wierzy, że zakupy w internecie mogą być łatwe i przyjemne. Dlatego tworzy w pełni funkcjonalną platformę, by mogła ona spełniać oczekiwania zarówno korzystających z niej firm, jak i realizujących poprzez nią zakupy użytkowników.

Wywiad: Tomasz Łysoń (merce)

Wiedza o e-commerce w praktyce

Marketer+ to sprawdzony przewodnik po świecie skutecznego marketingu i reklamy. Tworzymy praktyczne i przystępne treści o dobrym marketingu.

Wywiad: Pawłe Koziara (Grupa Marketer)

Dom produkcyjny wideo na abonament

Filmcloud to dom produkcyjny specjalizujący się w produkcji video do internetu.

Wywiad: Karol Filek (filmcloud)

Fakturowanie online

Fakturownia od ponad 10 lat dostarcza nowoczesne i ekologiczne rozwiązania e-fakturowe ponad 500 tysiącom Klientów. Opieramy się na kombinacji trzech wartości: prostoty, bezpieczeństwa i ekologii. Chcemy, aby bazował na nich również cały proces obiegu dokumentów finansowych w polskich firmach.

Wywiad: Alicja Nikodem (Fakturownia)

🤝 Przeczytaj więcej o partnerstwie Fakturownia i SMSAPI.

Posłuchaj także:

Customer data platform i marketing automation

ExpertSender na automatyzacji marketingu zjedł zęby. Przez 14 lat pomogli ponad 1000 markom e-commerce’owym z całego świata zaprojektować wydajne ścieżki zakupowe oraz skuteczne kampanie marketingowe.

Wywiad: Paulina Krawczyk (ExpertSender)

Skorzystaj na partnerstwie ExpertSender i SMSAPI: odbierz zniżkę 10% i darmowe konsultacje.

Nie tylko targi eHandlu: więcej treści o automatyzacji marketingu w e-commerce

Integrator dla sprzedaży online

EasySales automatyzuje wystawianie produktów i przetwarzanie sprzedaży twojego biznesu.

Wywiad: Edyta Astalus (easySales)

Technologia PWA dla sklepów online

AtomStore to platforma e-commerce, która oferuje możliwości i funkcje wielu systemów w ramach jednego produktu. Jeżeli Twój sklep rośnie, z AtomStore nie musisz martwić się o jego wydajność. Możesz rozwijać jego potencjał, korzystając z dostępnych funkcji w ramach tej samej platformy. AtomStore to elastyczność, multifunkcjonalność i skalowalność dla Twojego sklepu internetowego

Wywiad: Gabriela Gil (AtomStore)

Przeczytaj o partnerstwie AtomStore i SMSAPI.

Media relations i PR dla biznesu

Profeina to warszawska agencja PR założona w 2011 roku, którą dziś współtworzy zgrany i doświadczony kilkunastoosobowy zespół. Oferujemy usługi z zakresu public relations głównie dla podmiotów B2B z branż technologicznej, fintech, ecommerce, dla rynku VC oraz przedsięwzięć z obszaru zielonej transformacji. Profeina obsługuje klientów na rynku polskim oraz – dzięki sieci Enterie – także na rynkach zagranicznych w Europie, na Bliskim Wschodzie, w USA i Afryce. Agencja świadczy usługi doradcze i PR dla polskich i zagranicznych firm planujących wejście na rynek polski oraz działania lub debiut za granicą.

Wywiad: z Maria Wagner (Profeina)

Przeczytaj także:

Przetestuj SMSAPI!

Załóż darmowe konto SMSAPI i przetestuj możliwości profesjonalnej bramki SMS dla firm.