Senuto

Senuto – polski zestaw narzędzi SEO

Senuto – polski zestaw narzędzi SEO

Jesteśmy grupą ponad 30 ekspertów – pasjonatów tematyki data mining, big data, customer success i marketingu internetowego. Dostarczamy precyzyjnych danych na temat bieżącej sytuacji w Google. Z naszego zestawu narzędzi SEO korzysta już ponad 14 000 użytkowników w Polsce i za granicą.

Co robi Senuto?

  • Platforma Senuto oferuje Ci dostęp do czterech niezawodnych narzędzi, dzięki którym sprawdzisz i poprawisz swoją sytuację w Google. Te narzędzia to: Analiza widoczności, Baza słów kluczowych, Monitoring i Analiza SERP.
  • Dzięki Analizie widoczności możesz sprawdzić słowa kluczowe swojej witryny i zobaczyć, jak wygląda ona na tle konkurencji. Przeanalizujesz na wykresie, jak zmieniała się w czasie widoczność Twojej strony w Google i jaka jest jej sezonowość.
  • Z Bazą słów kluczowych dostajesz dostęp do milionów fraz, których ludzie na co dzień szukają w Google. Sprawdzisz, ile razy w miesiącu dana fraza jest wyszukiwana, jakie pytania są wpisywane w związku z nią i które serwisy są najlepiej widoczne na tę frazę.
  • Monitoring pozwala na codzienne sprawdzanie efektów SEO i rankingu Twojej strony w Google. Wygodne i przejrzyste raporty pozwolą Ci trzymać rękę na pulsie.
  • W Analizie SERP prześwietlisz strony, które pozycjonują się najwyżej na dane słowa kluczowe – zyskasz wgląd m.in. w strukturę treści, jakie znajdują się na tych stronach: ich długość, tytuły czy liczbę znaków.
  • Agencje i specjaliści SEO czerpią największe korzyści z Senuto. Jednak nasze narzędzia są również ważną częścią codziennej pracy właścicieli sklepów internetowych, marketingowców i content marketerów – wszystkich, których interesują jak najwyższe pozycje w Google.

Jakie są przewagi Senuto?

Senuto to narzędzie od początku tworzone w Polsce. Z tego powodu ma najbogatszą bazę polskich słów kluczowych spośród wszystkich narzędzi SEO, a także najbardziej wiarygodne dane dotyczące widoczności polskich domen w Google. W porównaniu do zagranicznych platform SEO, Senuto odznacza się konkurencyjną ceną i wyjątkowo przyjaznym wyglądem. Mniej zaawansowani użytkownicy z łatwością odkryją najpotrzebniejsze funkcje, a na specjalistów czeka mnogość filtrów, raportów i możliwości dostosowania narzędzia do swoich potrzeb.

Korzyści dla klientów SMSAPI

Jako klient SMSAPI otrzymujesz 15% zniżki z kodem: SMSAPI15

Interesuje Cię partnerstwo z SMSAPI?

Porozmawiajmy