Informacje prasowe

Co w trawie piszczy? Biuro prasowe SMSAPI – tutaj znajdziesz najświeższe informacje na temat działalności Spółki LINK Mobility Poland.

Harbingers i Alterdata.io — Konferencja Nowa era w e-commerce Wykorzystanie analityki  w erze 1st-party data oraz AI

Wydarzenie organizowane przez Harbingers oraz Alterdata.io odbędzie się 11 czerwca o godzinie 11:00 w Warszawie, przy ul. Wioślarskiej 6. Konferencja skierowana jest wyłącznie do liderów marketingu i e-commerce, którzy chcą zdobyć strategiczną przewagę na rynku dzięki wykorzystaniu analityki i sztucznej inteligencji.

Czytaj artykuł

Pusto na webinarium? Jest sposób na zwiększenie frekwencji

Webinaria stały się jednym z najskuteczniejszych narzędzi w marketingu B2B. Generują wysokojakościowe leady i mają wysoką konwersję. Wyzwaniem jest jednak frekwencja. Niestety większość zarejestrowanych nie pojawia się na spotkaniach. Ale jest świetna metoda dotarcia z przypomnieniem do zapominalskich – stary, ale sprawdzony SMS.

Czytaj artykuł

semKRK#22 BIG

Po roku i dwóch zakończonych sukcesem warszawskich edycjach semKRK powraca do Starej Zajezdni w wersji BIG!

Czytaj artykuł

Podejrzane SMS-y i e-maile. Jak rozpoznać phishing?

54 proc. Polaków dostało w ciągu ostatnich 6 miesięcy podejrzane wiadomości SMS lub e-mail, a 18 proc. padło ofiarą oszustwa internetowego – wynika z badań przeprowadzonych przez SMSAPI. W powstałym na podstawie badania raporcie eksperci od bezpieczeństwa cyfrowego radzą jak rozpoznać niebezpieczne treści i uchronić się przed nimi.

Czytaj artykuł

Myślisz, że rozpoznasz cyberatak? Prawdopodobnie jesteś w błędzie

Zdecydowana większość z nas uważa, że potrafi rozpoznać wiadomości pochodzące od cyberprzestępców. Czyżby? Wyniki badania zrealizowanego przez SMSAPI dowodzą, że to optymistyczne założenie nijak ma się do rzeczywistości. 

Czytaj artykuł

Historia: SMS ma już 31 lat!

3 grudnia 1992 r. rozpoczęła się historia SMS-owania. 31 lat temu programista z Vodafone wysłał pierwszą wiadomość tekstową o treści: Merry Christmas. Choć wówczas architekci telefonii komórkowej nie planowali stworzenia czatu dla wszystkich, a raczej system wspierający komunikację techniczną, dzisiaj jest niezbędnym kanałem komunikacji w życiu i biznesie.

Czytaj artykuł