Informacje prasowe

Co w trawie piszczy? Biuro prasowe SMSAPI – tutaj znajdziesz najświeższe informacje na temat działalności Spółki LINK Mobility Poland.

Zainteresowanie Black Friday rośnie, a Omnibus pomaga zweryfikować przeceny

Tegoroczna edycja cyklicznego badania SMSAPI „Zainteresowanie Black Friday” pokazuje, że wzrasta odsetek osób zainteresowanych promocjami na Black Friday.

Czytaj artykuł

Czarny Piątek bez pułapek?

Według danych firmy SMSAPI ponad 90 proc. respondentów deklaruje chęć skorzystania z okazji na Black Friday i Cyber Monday.

Czytaj artykuł

Koniec fałszywych połączeń i SMS-ów? W życie wchodzi ustawa anty-spoofingowa

Prezydent Andrzej Duda podpisał Ustawę o zwalczaniu nadużyć w komunikacji elektronicznej. Jej celem jest ograniczenie oszustw dokonywanych m.in. przy pomocy wiadomości SMS i fałszywych połączeń telefonicznych. Nowe przepisy nakładają też dodatkowe obowiązki na operatorów telekomunikacyjnych.

Czytaj artykuł

Trendy z pudełka. Co wpływa na sukces w branży cateringów dietetycznych?

Polacy coraz bardziej troszczą się o jakość spożywanych posiłków i pokochali diety pudełkowe. Powodzenie na bardzo konkurencyjnym rynku cateringów dietetycznych mogą odnieść firmy, które oprócz zróżnicowanego menu potrafią również zapewnić sprawną komunikację z klientami w kanale mobilnym.

Czytaj artykuł

SMSAPI: milionowy biznes na SMS-ach A2P. Wykorzystali szansę, której nie dostrzegli operatorzy

Ponad 1,4 mld wysłanych wiadomości i 120 mln złotych przychodu w 2022 r.

Czytaj artykuł

Jak wykorzystać SMS-y w gastronomii?

Otwarcie nowego lokalu, potwierdzenie rezerwacji stolika czy promocja na lody – o tym wszystkim może poinformować klienta wiadomość SMS. To proste narzędzie daje świetne efekty, gdy trzeba szybko dotrzeć do odbiorcy z ważnym przekazem i zapewnić sobie jego lojalność w przyszłości. Może być również doskonałym wsparciem dla kampanii social media. 

Czytaj artykuł