Informacje prasowe

Co w trawie piszczy? Biuro prasowe SMSAPI – tutaj znajdziesz najświeższe informacje na temat działalności Spółki LINK Mobility Poland.

Konferencja Lunch z e-commerce (4 edycja)

Konferencja Lunch z e-commerce (4 edycja)

Już w czwartek 30 września 2021 r. o godzinie 10:00 wystartuje 4. edycja Konferencji Lunch z e-commerce, czyli wyjątkowe wydarzenie będące okazją do zapoznania się z trendami i zmianami zachodzącymi w branży e-commerce, organizowane przez agencję Ideo Force.

Czytaj artykuł

Moc uwierzytelnienia SMS, czyli jak się chronić przed hakerami?

Hasła, kody, linie papilarne – w dobie cyfryzacji nasza tożsamość potwierdzana jest na rozmaite sposoby. Celem jest jak najlepsza ochrona danych, na które czyhają cyberprzestępcy. Jak rozwinęły się sposoby zapobiegania cyberwłamaniom?

Czytaj artykuł
semKRK powraca do wersji offline!

semKRK powraca do wersji offline!

Już w piątek, 10 września 2021 r. zapraszamy na semKRK#18, czyli pierwsze wydarzenie branży SEM po pandemii w formie stacjonarnej. Towarzyszyć nam będzie 7 ekspertów z branży SEO i SEM.

Czytaj artykuł

Dzięki smartfonom znów mamy wakacje prawie jak dawniej

Uruchomienie paszportów szczepionkowych sprawiło, że telefony, na których je wyświetlamy, to najważniejszy element wakacyjnego bagażu. Branża turystyczna także stawia na komunikację mobilną. Aplikacje i powiadomienia dają nam poczucie kontroli nad sytuacją, pozwalając zwiedzać świat prawie jak przed pandemią. 

Czytaj artykuł
Międzynarodowy projekt contentowy – WhitePress® dla agencji

Międzynarodowy projekt contentowy – WhitePress® dla agencji

Jesteś właścicielem lub pracownikiem agencji marketingowej? Platforma WhitePress® przygotowała dla Ciebie darmowe szablony dokumentów i umów, raporty i artykuły z 6 kluczowych obszarów prowadzenia biznesu, a także porady ekspertów z czołowych agencji.  Bądź częścią projektu! Dołącz jako ekspert i weź udział w badaniach rynku agencyjnego w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. 

Czytaj artykuł

Gliwicka firma SMSAPI wchodzi do Szwecji i Bułgarii

Pod koniec ubiegłego roku SMSAPI, dostawca narzędzi do masowej wysyłki wiadomości SMS, uruchomił nową wersję swojej platformy na rynek szwedzki. Za kilka dni startuje z podobnym projektem w Bułgarii. Ekspansja zagraniczna odbywa się w ramach rozwoju grupy LINK Mobility, w której polska firma staje się prymusem.

Czytaj artykuł