Informacje prasowe

Co w trawie piszczy? Biuro prasowe SMSAPI – tutaj znajdziesz najświeższe informacje na temat działalności Spółki LINK Mobility Poland.

Jak wykorzystać SMS-y w gastronomii?

Otwarcie nowego lokalu, potwierdzenie rezerwacji stolika czy promocja na lody – o tym wszystkim może poinformować klienta wiadomość SMS. To proste narzędzie daje świetne efekty, gdy trzeba szybko dotrzeć do odbiorcy z ważnym przekazem i zapewnić sobie jego lojalność w przyszłości. Może być również doskonałym wsparciem dla kampanii social media. 

Czytaj artykuł

Dekalog bezpieczeństwa mobilnego

Sprawdź wskazówki, dzięki którym korzystanie z telefonu stanie się bardziej bezpieczne.

Czytaj artykuł
Kolejna edycja semKRK w wersji BIG!

Kolejna edycja semKRK w wersji BIG!

Już 7 czerwca spotkamy się kolejny raz! Razem z naszym barcampem ponownie zawitamy do Starej Zajezdni w Krakowie. Towarzyszyć nam będzie 12 ekspertów z branży SEM i SEO. Długi weekend w czerwcu? Rozpocznij go z nami!

Czytaj artykuł

Smartfonów używamy nawet 5 godzin na dobę. Stan rynku mobile na 2023

Smartfony, tablety i związane z nimi branże wciąż zwiększają swoją rolę w tradycyjnej komunikacji oraz płatnościach mobilnych. Eksperci SMSAPI na podstawie kilkunastu badań i raportów z ostatnich miesięcy szkicują portret rynku mobilnego u progu nowego roku.

Czytaj artykuł

5 lat temu SMSAPI weszło do grupy LINK Mobility

O połowę więcej klientów. Dwa razy więcej pracowników. Ponad dwukrotnie więcej wysłanych SMS-ów i – co kluczowe w biznesie – trzykrotnie wyższe przychody! Pięć lat funkcjonowania marki SMSAPI w międzynarodowej grupie LINK Mobility pokazuje, że warto było połączyć siły z większym partnerem.

Czytaj artykuł

Badanie Black Friday 2022 (SMSAPI)

Zainteresowanie promocjami Black Friday jest nieco niższe niż w ubiegłym roku. Klienci nadal są jednak chętni na okazje – zwłaszcza na ubrania, elektronikę i kosmetyki, a niektórzy zamierzają dzięki nim uniknąć inflacji – wynika z nowego badania SMSAPI.

Czytaj artykuł