LINK Mobility Poland

Spis treści

Wraz z dołączeniem do międzynarodowej grupy LINK Mobility Group, firma-właściciel marki SMSAPI zmienia swoją nazwę na LINK Mobility Poland Sp. z o.o. Wyjaśniamy, jakie skutki niesie ze sobą ta zmiana.

Krótko mówiąc: żadnych wpływających na prowadzone przez Was kampanie SMS. Marka SMSAPI to nadal SMSAPI. Zmianie ulega jednak Regulamin Świadczenia Usług w Serwisie SMSAPI, w którym ComVision Sp. z o.o. zastępujemy po prostu nową nazwą spółki, czyli LINK Mobility Poland Sp z o.o.

W związku z tym musimy również zmienić informacje podane na stronach internetowach, fakturach, naszej komunikacji wizualnej, wizytówkach, itd. Ale tym wszystkim nie musicie się przejmować, zadbamy o to sami!

Zmiana ma charakter formalny i nie wpływa w żaden sposób na funkcjonowanie serwisu SMSAPI czy panelu klienta. Wszelkie poprzednie ustalenia pozostają bez zmian, tak samo jak wysoki standard świadczonych usług, troska o Waszą satysfakcję oraz skuteczność prowadzonych działań marketingu SMS.

Nazwa ComVision była z nami od wielu lat, jednak wraz z nowymi wyzwaniami i dołączeniem do norweskiej grupy LINK Mobility zmiana okazała się nieunikniona. Od 07.11.2018 ComVision zostaje więc zastąpiona przez LINK Mobility Poland. Z nową nazwą jesteśmy gotowi podjąć wyzwanie zdobycia europejskich i globalnych rynków komunikacji SMS.

Po szczegółowe informacje odsyłamy do oficjalnego dokumentu wyjaśniającego warunki zmiany nazwy. W przypadku pytań i wątpliwości, nasze biuro obsługi klienta jest do Waszej dyspozycji: bok@smsapi.pl i +48 327 201 200.

O LINK Mobility

LINK Mobility jest jednym z wiodących dostawców usług komunikacji mobilnej w Europie, specjalizującym się w usługach komunikacji mobilnej, rozwiązaniach mobilnych i inteligencji mobilnej. Grupa oferuje szeroki zakres usług i rozwiązań w różnych branżach i sektorach, ułatwiając komunikację.

LINK Mobility, dzięki rosnącemu zapotrzebowaniu na komunikację cyfrową, platformy i użytkowników, opracował szereg rozwiązań, które spełniają potrzeby klientów. Główna siedziba firmy znajduje się w Oslo w Norwegii, a jej biura znajdują się w Szwecji, Danii, Finlandii, Łotwie, Estonii, Bułgarii, Niemczech, Hiszpanii, Polsce, Francji, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech.