LINK Mobility Poland

Spis treści

SMSAPI sięga coraz dalej! Właśnie podpisaliśmy list intencyjny w sprawie dołączenia do norweskiej spółki giełdowej – LINK Mobility Group ASA. Dołączenie pozwoli nam zdecydowanie przyśpieszyć proces wchodzenia na kolejne rynki w Europie.

Podkreślamy, że to dopiero początek procesu, umowa między nami zostanie sformalizowana do połowy września. LINK Mobility zwróciło szczególną uwagę na potencjał naszej marki, silną pozycję oraz technologię, którą chcieliby implementować w innych krajach.

To kolejny milowy krok w rozwoju Link w kierunku stworzenia lidera komunikacji SMS w Europie. Polski rynek rozwija się dynamicznie, a sama firma ComVision posiada bardzo dobrze rozpoznawalną markę SMSAPI.

Świadczy to o dużej skalowalności rozwiązania i będzie ono przez nas implementowane na innych rynkach. Dzięki silnej pozycji marki SMSAPI będziemy mieć także możliwość wdrożenia naszych innowacyjnych rozwiązań na rynku polskim.

Arild Hustad

Dzięki tej wiadomości cały nasz zespół jest pełen pozytywnej energii! Wiemy, że wspólnie robimy wielki krok do przodu.

Norweska grupa doceniła szereg naszych rozwiązań m.in. technologicznych, który planują w szybkim czasie wdrożyć w innych krajach, w których działają. Dzięki tej zmianie nasi obecni i przyszli klienci zyskają dostęp do najnowszych rozwiązań komunikacyjnych jak np. RCS. Jako lider marketingu SMS w Polsce szukamy nowych rynków i wyzwań.

Dołączenie do LINK Mobility Group jest okazją do dalszego rozwoju naszej firmy, i to w ramach dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej grupy. Chcemy wnieść wartość dodaną w postaci naszych rozwiązań, jak i czerpać z wiedzy i doświadczenia norweskiej spółki.

Wojciech Kaczmarek – Dyrektor Zarządzający SMSAPI
Zarząd SMSAPI i LINK Mobility
Zarząd SMSAPI i LINK Mobility