Podcast Biznesowy iCEA o SEO, pozycjonowaniu stron

Spis treści

To jest Podcast Biznesowy z Wojciechem Haremzą z iCEA. Posłuchaj o SEO, pozycjonowaniu stron i widoczności w Google.

SEO to nie tylko praca nad pozycją w Google! Rozmawiamy z Wojciechem Haremzą z iCEA o podstawach optymalizowania treści pod wyszukiwarki. Jak się szybko okazało, na pozycjonowanie należy patrzeć szerzej niż tylko na pierwszą stronę wyników Google. A jednocześnie zastanawiamy się, gdzie stawiać granicę pomiędzy użytecznością a optymalizacją? Posłuchaj o strategii, mądrym planowaniu contentu na firmowym blogu, w e-commerce i wszędzie tam, gdzie szukają Cię klienci.

SEO Podcast Biznesowy

Posłuchaj rozmowy z Wojciechem Haremzą na Spotify. Biznesowy dostępny jest także na Apple Podcasts.

Wojciech Haremza (iCEA) – wywiad

Jeśli wolisz, Podcast Binzesowy możesz także oglądać na YouTube!

O współpracy SMSAPI i iCEA

iCEA to agencja SEO, a także partner SMSAPI. Poznaj korzyści wynikające ze współpracy z SMSAPI.

Szkolenie: SEO growth hacking

Wojciech był również prelegentem podczas wydarzenia Co Lubią MiŚ-e? Zobacz nagranie jego wykładu o growth hackingu w SEO.

Posłuchaj także rozmowy z Pawłem Chybickiem (iCEA)

To jest Podcast Biznesowy

Za mikrofonami Maja i Marek z SMSAPI. Rozmawiamy o marketingu, sprzedaży, e-commerce, obsłudze klienta… Wszystkim, co dotyczy działalności małych, średnich i wielkich firm w sieci.

Podcast prowadzą

Maja Wiśniewska

Marketing Manager w SMSAPI – platformie do masowej wysyłki SMS. Rozwija działania marketingowe marki w zakresie pozyskiwania klientów z kanału digital oraz relacje marki z odbiorcami za pomocą działań content marketingowych, w social media oraz realizuje strategię PR serwisu. Na co dzień podróżniczka i miejski społecznik, zaangażowana m.in. w organizację konferencji związanych z technologią, edukacją i designem TEDxKatowice.

Marek Oczkowski Partnership Manager
Marek Oczkowski

Marek Oczkowski

Odpowiada za budowanie relacji z partnerami biznesowymi. Dba również o utrzymywanie oraz tworzenie integracji technologicznych. Współorganizator webinarów oraz wydarzeń związanych z komunikacją i marketingiem dla MŚP, podcaster, działa aktywnie na rzecz zwiększania świadomości w temacie budowy efektywnych programów partnerskich. W kontaktach rzeczowy, konstruktywny i otwarty. Gościł na scenach konferencji takich jak: Infoshare, InternetBeta, Mobile Trends Conference, Targi eHandlu. Prywatnie ojciec trójki dzieci, mąż jednej żony, zapalony fotograf i miłośnik wszelkiej gastronomii.

Najnowszy odcinek Podcastu już na Spotify!

Poznaj SMSAPI

SMSAPI to profesjonalna bramka SMS dla biznesu. Od 2007 tworzymy i ulepszamy naszą platformę wysyłkową, tak aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby firm, sklepów, startupów, urzędów i instutucji publicznych.

Wysiłek naszego ponad 70-osobowego zespołu jest regularnie nagradzany np. Gazelami Biznesu, Diamentami Forbesa. Od 2021 posiadamy certyfikat ISO 27001.

Darmowe testy systemu SMS dla e-commerce

Podoba ci się, co widzisz? Przetestuj profesjonalną bramkę SMS dla biznesu. Darmowe SMS-y na start, ponad 200 integracji, pełne wsparcie przy wdrożeniu, materiały edukacyjne. Wymieniać dalej?

Do czego firmy wykorzystują komunikację SMS?

Komunikacja mobilna ma trzy główne zastosowania biznesowe. W większości przypadków oparte są one na masowej wysyłce SMS z panelu WWW, za sprawą integracji lub połączeniu poprzez interfejs SMS API.

  • SMS marketing – wiadomości, których celem jest napędzanie sprzedaży, konwersja i prezentacja oferty;
  • Powiadomienia SMS – zautomatyzowane komunikaty informujące o procesie sprzedaży, dostawy czy porządkujące obsługę klienta;
  • Autoryzacja SMS – kody, za pomocą których weryfikuje się logowania, transakcje.