Agencja digital

Jesteśmy polską agencją digitalową o globalnym zasięgu, istniejącą od roku 2007. Jako one-stop shop dostarczamy kompleksowych usług digital marketingowych wiodącym i ambitnym firmom w Polsce, Europie i USA. Wśród naszych klientów są liderzy kategorii o najwyższych standardach na rynku, m.in. PZU, Orange, Viessmann i Panattoni.

Co robi iCEA?

ICEA oferuje strategiczne rozwiązania w obszarach SEO, ads i CRO. W ramach filozofii one-stop shop ICEA zapewnia realizację wszystkich potrzeb digitalowych związanych z e-commerce. Wdrażanie tej koncepcji jest możliwe dzięki zapleczu specjalistów i partnerów z całego spektrum usług technologicznych i marketingowych.

Firma gwarantuje pełną obsługę sklepom internetowym i innym usługodawcom online – od oprogramowania, przez logistykę i płatności aż po holistyczny marketing. Partnerami ICEA są firmy o stabilnej pozycji, uzupełniające kompetencje zespołu ICEA i oferujące najwyższą jakość wyspecjalizowanych usług.

Jakie są przewagi iCEA?

Firma łączy wiedzę technologiczną i doświadczenie biznesowe z zaangażowaniem w relację z klientem i biegłością w adaptowaniu rozwiązań do dynamicznie zmieniających się warunków rynkowych. Specjaliści opracowują strategie i pełnią nadzór nad autorską technologią wspieraną AI. Istotnym aspektem długofalowej realizacji usług digitalowych jest ekspercka weryfikacja rezultatów i precyzyjne kalibrowanie metod w oparciu o dane i w odpowiedzi na ewoluujące potrzeby klienta. W roku 2023 firma została nagrodzona Diamentem Forbesa, nagrodą semKRK Awards oraz tytułem Performance Marketing Diamonds Izby Gospodarki Elektronicznej.

Korzyści dla klientów SMSAPI

Co otrzymujesz podczas eksperckiej konsultacji SEO?

  1. Dogłębna analiza stanu Twojej strony
  2. Praktyczne porady pozwalające Twojemu serwisowi na osiąganie lepszych wyników
  3. Cenne podpowiedzi dotyczące strategii stosowanej przez Twoich konkurentów
  4. Merytoryczne wskazówki na temat wykorzystania potencjału Twojej branży

Zgłoś się do konsultacji od iCEA dla klientów SMSAPI

Interesuje Cię partnerstwo z SMSAPI?

Porozmawiajmy