Podcast Biznesowy: Blue Media

Spis treści

To jest Podcast Biznesowy z Maciejem Szczurem z Blue Media. Posłuchaj o wygodnych płatnościach w internecie.

Marcin Szczur to dinozaur polskiego fintechu, a po godzinach również pszczelarz. Gdy zaczynał pracę w Blue Media, to nikt jeszcze o fintechu nie mówił, ale to właśnie wtedy zaczęła się transformacja płatności online w stronę… Wygody płacącego, która przekłada się na zyski sprzedawcy.

Na czym polegają przyjazne klientom płatności w e-commerce i biznesach stacjonarnych? Według Marcina analogii należy szukać właśnie w pszczelim ulu – wszystko ma działać samo. Przekonaj się, dlaczego najlepsze płatności online to te, których nie ma. Przy okazji, zapraszamy do posłuchania podcastu Polane Miodem.

Podcast: płatności w internecie

Posłuchaj rozmowy z Marcinem Szczurem na Spotify. Podcast Biznesowy dostępny jest także na innych platformach (Apple Podcasts, Google Podcasts).

Marcin Szczur – wywiad

Jeśli wolisz, Podcast Binzesowy możesz także oglądać na YouTube!

To jest Podcast Biznesowy

Za mikrofonami Maja i Marek z SMSAPI. Rozmawiamy o marketingu, sprzedaży, e-commerce, obsłudze klienta… Wszystkim, co dotyczy działalności małych, średnich i wielkich firm w sieci.

Podcast prowadzą

Maja Wiśniewska

Marketing Manager w SMSAPI – platformie do masowej wysyłki SMS. Rozwija działania marketingowe marki w zakresie pozyskiwania klientów z kanału digital oraz relacje marki z odbiorcami za pomocą działań content marketingowych, w social media oraz realizuje strategię PR serwisu. Na co dzień podróżniczka i miejski społecznik, zaangażowana m.in. w organizację konferencji związanych z technologią, edukacją i designem TEDxKatowice.

Marek Oczkowski

Partnership Manager w SMSAPI – odpowiada za budowanie relacji z partnerami biznesowymi. W LINK Mobility Poland dba również o utrzymywanie oraz tworzenie integracji technologicznych. Współorganizator webinarów oraz wydarzeń związanych z komunikacją i marketingiem dla MŚP, podcaster, działa aktywnie na rzecz zwiększania świadomości w temacie budowy efektywnych programów partnerskich. W kontaktach rzeczowy, konstruktywny i otwarty. Gościł na scenach konferencji takich jak: Infoshare, InternetBeta, Mobile Trends Conference, Targi eHandlu. Prywatnie ojciec trójki dzieci, mąż jednej żony, zapalony fotograf i miłośnik wszelkiej gastronomii.

Najnowszy odcinek Podcastu już na Spotify!

Poznaj SMSAPI

SMSAPI to profesjonalna bramka SMS dla biznesu. Od 2007 tworzymy i ulepszamy naszą platformę wysyłkową, tak aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby firm, sklepów, startupów, urzędów i instutucji publicznych.

Wysiłek naszego ponad 70-osobowego zespołu jest regularnie nagradzany np. Gazelami Biznesu, Diamentami Forbesa. Od 2021 posiadamy certyfikat ISO 27001.

Darmowe testy systemu SMS dla e-commerce

Podoba ci się, co widzisz? Przetestuj profesjonalną bramkę SMS dla biznesu. Darmowe SMS-y na start, ponad 200 integracji, pełne wsparcie przy wdrożeniu, materiały edukacyjne. Wymieniać dalej?

Do czego firmy wykorzystują komunikację SMS?

Komunikacja mobilna ma trzy główne zastosowania biznesowe. W większości przypadków oparte są one na masowej wysyłce SMS z panelu WWW, za sprawą integracji lub połączeniu poprzez interfejs SMS API.

  • SMS marketing – wiadomości, których celem jest napędzanie sprzedaży, konwersja i prezentacja oferty;
  • Powiadomienia SMS – zautomatyzowane komunikaty informujące o procesie sprzedaży, dostawy czy porządkujące obsługę klienta;
  • Autoryzacja SMS – kody, za pomocą których weryfikuje się logowania, transakcje.