Blog

Tak się składa, że mamy rekord – podsumowanie 2018 w SMSAPI [Infografika]

SMSAPI 2018

Zmieniająca się cyferka na końcu roku jest zawsze dobrym pretekstem, żeby pochwalić się osiągnięciami i ważnymi wydarzeniami. Mamy co świętować, ponieważ nasi klienci wysłali rekordową liczbę SMS-ów: 990 milionów! 2018 upłynął pod znakiem rewolucji związanej z wprowadzeniem RODO. Nie przeszkodziło to jednak w prowadzeniu interesujących kampanii SMS zgodnych z najnowszymi trendami. Na końcu wpisu znajdziecie infografikę prezentującą osiągnięcia minionego roku.

W 2018 zespół SMSAPI powiększył się o 13 osób. W każdym dziale pojawił się ktoś nowy, co pozwoliło nam przygotować 5 dodatkowych wersji językowych platformy: włoską, hiszpańską, grecką, francuską i niemiecką. Uruchomiliśmy także dwie nowe funkcje: Opt-out SMS i SMS Authenticator.

SMSAPI obsługuje 195 państw i terytoriów, czyli niemal cały glob. Daje nam to ponad 6700 aktywnych klientów. W minionym roku powitaliśmy także 2 nowych przyjaciół SMSAPI: Subaru i Golf Channel Polska. Koniecznie zobaczcie ich wideoreferencje!

Wisienką na torcie były ubiegłoroczne Gazele Biznesu. W rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm zajęliśmy rekordowe 52 miejsce. To najlepszy, jak do tej pory, wynik SMSAPI. Dziękujemy za zaufanie i traktujemy nagrodę, jako wysoko postawioną poprzeczkę!

Pobierz: Podsumowanie 2018 w SMSAPI [INFOGRAFIKA]