Blog

Wyżej i wyżej! Gazele Biznesu 2018

SMSAPI Gazele Biznesu 2018

To już czwarty raz z rzędu jak otrzymaliśmy Gazelę Biznesu. Tym razem jednak nagroda ma wyjątkowe znaczenie, ponieważ nigdy nie byliśmy ocenieni tak wysoko. Zajęliśmy 52 miejsce w rankingu ogólnopolskim i 6. w województwie śląskim. Względem 2017 przeskoczyliśmy więc o 210 miejsc do góry.

Jak co roku, tak i w tej edycji pod uwagę brane były wyniki finansowe z trzech poprzednich lat, a o przystąpieniu do rankingu decydowało złożenie bezpłatnego wniosku. Wśród wymogów stawianych firmom były również wzrost przychodów oraz brak strat w całym rozpatrywanym okresie.

Wyróżnienie potwierdza, że ciężka praca całego zespołu SMSAPI, który rozrósł się już do 50 osób, popłaca. “Jesteśmy dumni z minionego roku. Przyniósł on wiele wyzwań i zmian, które pozwoliły uzyskać tak dobry wynik. W 2019 utrzymujemy tempo rozwoju wprowadzając jednocześnie nowe rozwiązania, takie jak na przykład LINK Conversations” – komentuje Wojciech Kaczmarek Prezes Zarządu LINK Mobility Poland, właściciela SMSAPI.

Ubiegły rok był również rekordowy z innych powodów. Po pierwsze, wysłaliśmy ponad 990 milionów wiadomości SMS. Stroma SMSAPI została przetłumaczona na 5 dodatkowych języków.

Dodaliśmy także 2 nowe funkcje: Opt-out i Authenticator. W gronie naszych klientów jest już ponad 6700 firm z całego Świata. Po więcej informacji odsyłamy do podsumowania 2018 w SMSAPI.