Spis treści

Dzień Matki to wyjątkowa okazja do spędzenia rodzinnych chwil z najbliższymi oraz podziękowania za wielkie serce włożone w wychowanie dzieci. Zobacz przykładowe pomysły SMS, które można wykorzystać m.in. w branży gastronomicznej i beauty, aby ułatwić klientom wybór prezentu dla mamy!

Kampania SMS na Dzień Matki

Wykorzystaj ten wyjątkowy dzień, żeby przekazać swoim klientom miły podarunek. Wystarczy nawet najmniejszy gest, dzięki któremu osoby szukające prezentu dla mamy przypomną sobie o Twojej marce. Dlatego ustaw masowa wysyłkę SMS z wyprzedzeniem, na przykład na kilka dni przed Dniem Matki, tak żeby mieli skorzystać z Twojej oferty.

Pamiętaj, żeby do wiadomości dołączyć kupon lub link do promocji. Według naszych klientów, kampanie SMS wysyłane podczas specjalnych okazji cieszą się wyższym zainteresowaniem – wykorzystaj to!

Linki w SMS

Wykorzystaj wiadomość SMS, żeby odesłać klientów na witrynę marki, specjalnie przygotowany landging page czy stronę z promocją. W tym celu najlepiej użyć skrócony link, dzięki któremu nie tylko zaoszczędzisz znaki na sympatyczną treść wiadomości, ale także zyskasz możliwość śledzenia ilości kliknięć!

Jeżeli jesteś w stanie wyselekcjonować ze swej bazy kontaktów mamy, to możesz także przesłać im życzenia uzupełnione o mały podarek. W tym dniu bardziej liczy się pozostawienie dobrego wrażenia, dlatego wyjdź naprzód i pokaż, że pamiętasz!

Przykłady wiadomości SMS na Dzień Matki