Kampania SMS z okazji Dnia Matki

Spis treści

Dzień Matki to wyjątkowe święto obchodzone w Polsce i na całym świecie. Prezentujemy garść inspiracji, jak wykorzystać Dzień Mamy jako kontekst dla firmowej komunikacji SMS.

Dzień Matki to okazja do spędzenia rodzinnych chwil z najbliższymi oraz podziękowania za wielkie serce, trud włożony w wychowanie dzieci i codzienne zmagania. Zobacz przykładowe pomysły SMS, które można wykorzystać m.in. w branży gastronomicznej i beauty, aby ułatwić odbiorcom wybór prezentu dla mamy!

Kiedy jest Dzień Matki w Polsce 2024?

W 2023 Dzień Matki przypada na 26 maja 2024. Dzień Ojca obchodzimy 23 czerwca 2024.

Dzień Matki a marketing SMS

Wykorzystaj ten wyjątkowy dzień, żeby przekazać swoim klientom miły podarunek. Wystarczy nawet najmniejszy gest, dzięki któremu osoby szukające prezentu dla mamy przypomną sobie o Twojej marce.

Zaplanuj masowa wysyłkę SMS z wyprzedzeniem, na przykład na kilka dni przed Dniem Matki, tak żeby klienci mieli czas zapoznać się z ofertą.

Pamiętaj, żeby do wiadomości dołączyć kupon lub link do promocji. Według naszych klientów, kampanie SMS wysyłane podczas specjalnych okazji cieszą się wyższym zainteresowaniem – wykorzystaj to!

Jak wykorzystać linki w kampanii SMS z okazji Dnia Matki?

Wykorzystaj kreatywne reklamy SMS, żeby odesłać klientów na witrynę marki, specjalnie przygotowany landging page czy stronę z promocją z okazji Dnia Matki. W tym celu najlepiej sprawdzi się skrócony link. Nie tylko zaoszczędzisz znaki na sympatyczną treść wiadomości, ale także zyskasz możliwość śledzenia ilości kliknięć!

Jeżeli jesteś w stanie wyselekcjonować ze swej bazy kontaktów mamy, to możesz także przesłać im życzenia uzupełnione o mały podarek. W tym dniu bardziej liczy się pozostawienie dobrego wrażenia, dlatego wyjdź naprzód i pokaż, że pamiętasz!

Budowanie pozywnych relacji za pomocą wiadomości tekstowych

Obchody Dnia Matki to także doskonała okazja, żeby zrobić coś miłego dla pań! W swojej kampanii postaraj się wzbudzić pozytywne emocje np. za pomocą SMS-a z życzeniami.

Gotowe rzykłady treści SMS z okazji Dnia Matki

Nie zapomnij o Dniu Matki! Zamów najpiękniejszy bukiet w naszej kwiaciarni już dziś i spraw swojej Mamie niezapomnianą niespodziankę.

Niech każda chwila z Twoją Mamą będzie niezapomniana! Zaskocz ją prezentem z naszego zakładu fotograficznego. Rezerwacja terminu telefonicznie lub online.

Zapomniałeś, prawda? Zapraszamy do naszej cukierni po słodki upominek dla Twojej Mamy. Zamówienia last-minute zbieramy dzisiaj do 22:00!

Z okazji Dnia Matki, zrób coś wyjątkowego! Zaplanujcie razem wymarzoną podróż, a my pomożemy Wam w jej organizacji. Więcej na naszej stronie.

Zamów wizytę w salonie piękności jako prezent dla Mamy! Do jutra pakiety premium w cenie standard. Wybierz termin i zadzwoń, żeby omówić szczegóły.

Jeżeli jesteś w stanie wyselekcjonować ze swej bazy kontaktów mamy, to możesz także przesłać im życzenia uzupełnione o mały podarek: rabat czy darmową dostawę. W tym dniu bardziej liczy się pozostawienie dobrego wrażenia, dlatego wyjdź naprzód i pokaż, że pamiętasz!

Przykłady wiadomości SMS na Dzień Matki

Zdjęcie: Magdalena Smolnicka