semKRK#20

Spis treści

Największy barcamp o tematyce SEM i SEO zawita ponownie do Muzeum Manggha w Krakowie, a razem z nim 7 ekspertów z branży ze swoimi prelekcjami! Rozpocznij ostatni październikowy weekend z DevaGroup i semKRK!

O tym, jak bardzo wyjątkowym spotkaniem jest semKRK mogliście dowiedzieć się już 19 razy! Ostatnia edycja #BIG pobiła wszelkie rekordy i potwierdziła, że to wydarzenie absolutnie niepowtarzalne.

Nie ważne, czy jesteś specjalistą SEM, SEO, pracujesz w agencji marketingu internetowego, dziale marketingu, branży e-commerce, czy też prowadzisz własny biznes! Idea  spotkań ciągle pozostaje niewyczerpana!

Wysokie oceny zbierane w ankietach przez organizatora – krakowską agencję DevaGroup – świadczą o potrzebie integracji branży SEM i SEO oraz o chęci wymiany wiedzy w luźnej, barcampowej atmosferze.

Spotkaniom przyświeca jeden  główny cel: edukacja. Korzystając z niestandardowego sposobu wyboru prelegentów (jakim jest głosowanie na tematy prezentacji bez znajomości ich autorów), szansę pokazania się na scenie zdobywają nowe twarze w branży.

Kolejne wydarzenie odbędzie się już 28 października w Krakowie. Już nie możemy doczekać się tego spotkania na żywo! SMSAPI jest patronem medialnym wydarzenia.

Podczas semKRK#20:

  • zobaczycie 7 prelekcji:
    • 3 marketingowe gwiazdy, które zostały zaproszone przez CEO DevaGroup – Krzysztofa Marca,
    • 2 zwycięzców z głosowania C4P,
    • 2 zwycięskie prezentacje case studies z konkursu semKRK Awards 2022.
  • weźmiecie udział w wyjątkowym wydarzeniu branży SEM i SEO,
  • poznacie nowinki branżowe, które zainspirują Was do działania, 
  • będziecie mogli zadawać ekspertom pytania na żywo! 

To wydarzenie posiada akredytację DIMAQ, co oznacza, że posiadacze certyfikatu DIMAQ mogą otrzymać punkty recertyfikacyjne za udział.

Więcej informacji: