Blog

Bracia Paixão zapraszają na mecz

WKS logo Śląska Wrocław

O wykorzystywaniu wiadomości VMS do komunikacji z kibicami drużyny piłkarskiej pisaliśmy już na naszym blogu (Masz wiadomość… od kapitana drużyny). Takie narzędzie doskonale sprawdza się w relacjach z grupami, z którymi łącza nas emocje, a tych jak wiemy na piłkarskiej murawie i stadionie nie brakuje.

Bracia Marco i Flavio Paixão to dwie gwiazdy piłkarskiego Śląska Wrocław, które z powodu zagranicznego pochodzenia w charakterystyczny sposób mówią po polsku. Dlatego też ich głosy są rozpoznawane przez kibiców dopingujących drużynę z Dolnego Śląska. Z tego powodu wykorzystanie braci Paixão do przypomnienia o zbliżającym się meczu z Ruchem Chorzów było doskonałym pomysłem.

Na wszystkich posiadaczy Karty Kibica Śląska Wrocław, którzy podali podczas rejestracji formularza zgłoszeniowego swoje numery telefonu, czekała przed meczem spora niespodzianka. Na ich telefony przyszła specjalna wiadomość głosowa, w której piłkarze w zabawny sposób informowali o zbliżającym się meczu.

Reakcja kibiców była natychmiastowa, a już po chwili na oficjalnym profilu klub (link) pojawiły się komentarze. Nagrań można posłuchać tutaj: