Funkcje

Personalizacja

Jeśli Twoja baza zawiera nie tylko numery telefonów GSM, ale także imiona i nazwiska ich właścicieli, możesz wykorzystać te dane do personalizacji wysyłanych wiadomości SMS.

Funkcja ta podnosi skuteczność wysyłek, ponieważ odbiorca odnosi wrażenie, że komunikat jest dobrany bezpośrednio do niego.

Aby zastosować Personalizację SMS, należy użyć odpowiednich parametrów w treści wysyłanych wiadomości. Parametry służą do pobrania stosownych wartości z bazy i automatycznego wstawienia ich do treści SMS. Dostępne parametry to m.in.: [%imie%] oraz [%nazwisko%]. Jeśli nie chcesz, aby Twój komunikat wyglądał sztucznie, możesz użyć parametru [%imie_w%] który odmieni imię odbiorcy w wołaczu – np. Janie, zamiast Jan.

Ale to nie wszystko. Może zdarzyć się, że w zaimportowanej przez Ciebie bazie nie wszystkie imiona będą wpisane wielką literą. Używając parametru [%imie:capital%] system automatycznie zadba o to, aby każde imię miało prawidłowy zapis. W praktyce, oznacza to, że imię wpisane w bazie jako „michał”, zamienione zostanie na „Michał”. Dodatkowe opcje parametrów są wyjaśnione w panelu.


Zobacz także: Personalizacja treści wiadomości SMS - Krótki poradnik

Zarejestruj się za darmo

Błyskawiczna rejestracja w 15 sekund. 50 SMS-ów na start!