Blog

Jak uruchomić komunikację SMS w WHMCS? Rozmowa z Piotrem Dołęgą z ModulesGarden

Piotr Dołęga z firmy ModulesGarden odpowiada na nasze pytania odnośnie nowej wersji modułu SMS Center. Wtyczka pozwala prowadzić komunikację SMS zintegrowaną ze stroną postawioną na platformie billingowej WHMCS. Przeczytaj wywiad i dowiedz się, jakie przewagi daje automatyzacja wysyłki wiadomości tekstowych w biznesie.

Czym zajmuje się ModulesGarden?

Piotr Dołęga
Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w ModulesGarden

Przedsiębiorcy na całym świecie od zawsze poszukują sprytnych rozwiązań, które pozwolą im zautomatyzować procesy biznesowe, uatrakcyjnić ofertę, zwiększyć zasięgi, czy chociażby wyróżnić się z tłumu konkurencji. Nie inaczej jest w dynamicznie rozwiązującej się branży web hosting. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom właścicieli biznesów w zakresie wszechobecnej automatyzacji oraz dostarczania spersonalizowanych usług programistycznych, osiem lat temu stworzyliśmy firmę ModulesGarden.

Posiadając już wtedy odpowiednie doświadczenie skoncentrowaliśmy działania w obrębie najpopularniejszej na świecie platformy billingowej dla web hostingu – WHMCS. Dzisiaj jesteśmy niekwestionowanym liderem w tym sektorze, aktywnie wspierającym naszym oprogramowaniem oraz usługami prawie 25 tysięcy firm z całego świata.

Co to jest moduł SMS Center?

Kilka lat temu dostrzegliśmy ogromną potrzebę przedsiębiorców na znaczące poprawienie i zautomatyzowanie kontaktu z klientami, a także wewnątrz-firmową. Naturalną wręcz decyzją było skorzystanie z potencjału jaki oferuje komunikacja mobilna.

Efektem było utworzenie przez nas modułu o nazwie SMS Center For WHMCS, który poszerzył funkcjonalność platformy WHMCS o możliwość integracji z dostawcami usług mobile intelligence oraz popularnymi bramkami SMS. Położyliśmy szczególny nacisk na maksymalne uproszczenie procesu wdrożenia, dlatego instalacja oraz konfiguracja naszego modułu zajmują dosłownie kilkanaście minut.

Przedsiębiorcy błyskawicznie docenili liczne korzyści płynące z możliwości rozszerzenia i zautomatyzowania kontaktu ze swoimi klientami za pomocą wiadomości tekstowych, które cieszą się sporą skutecznością, a jednocześnie niesłabnącą popularnością wśród samych odbiorców. Przez kolejne lata rozwijaliśmy nasz produkt, którzy dzisiaj jest jednym z najchętniej kupowanych rozwiązań w naszej ofercie, a dla wielu rozwiązaniem wręcz niezbędnym.

Moduł SMS Center w panelu WHMCS:

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Dlaczego SMSAPI?

Szukając możliwości dalszego rozwoju z przyjemnością wchodzimy we współpracę z SMSAPI, czego owocem jest integracja naszego modułu SMS Center For WHMCS zarówno z bramką SMSAPI.pl, jak i SMSAPI.com. Dzięki temu właściciele biznesów korzystających z platformy WHMCS będą mogli w pełni automatycznie wysyłać spersonalizowane wiadomości do swoich klientów oraz pracowników w zależności od zaistniałej sytuacji.

Konfiguracja modułu SMS Center:

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

W jakich sytuacjach sprawdzają się powiadomienia SMS?

Przykładem może być utworzenie konta, zakup określonego produktu, kontakt we wsparciem technicznym, przypomnienie o nadchodzącej płatności i dziesiątki innych. Dzięki naszej współpracy, teraz również przedsiębiorcy z Polski będą mogli skorzystać z szerokiego wachlarza możliwości SMSAPI, aby zrewolucjonizować komunikację w swoich biznesach bez uciążliwego procesu wdrożeniowego, a także na preferencyjnych warunkach.

Jesteśmy przekonani, że filarem, a jednocześnie przyszłością niezawodnej komunikacji biznesowej jest nowoczesna komunikacja mobilna.

Dziękujemy za rozmowę!

Dziękuję i pozdrawiam!