Newsletter SMS – narzędzie budowania własnych baz odbiorców

27 stycznia, 2016
Przeczytasz w 1 min. 09 sek.
Z przyjemnością informujemy, że wczoraj uruchomiliśmy nową wersję widgetu Newsletter SMS. Zmiana polega na odświeżeniu wyglądu formularza oraz wprowadzeniu możliwości edycji jego kolorystyki (co pozwala na dopasowanie go do własnej identyfikacji wizualnej firmy lub produktu).


Jak uruchomić nową wersję widgetu Newsletter SMS?

Jeżeli korzystasz już z tej funkcji, to domyślnie w panelu zachowana została poprzednia wersja widgetu. Aby przejść do nowej wersji, należy zalogować się do panelu i w ustawieniach kliknąć przcisk „Przełącz na nową wersję” (screen poniżej). Zmiany w wyglądzie widgetu wprowadzone zostaną natychmiast, dlatego prosimy upewnić się, że wyświetla się on prawidłowo na Twojej stronie.

screen-newsletter-sms1

Jak działa nowy widget?

Nowy widget Newsletter SMS jest responsywny tzn. że dostosowuje on swój wygląd do ustalonej przez użytkownika wysokości lub szerokości formularza. Ponadto, umożliwiliśmy samodzielne zdefiniowanie jego kolorystyki (domyślnie używa on kolorów zaczerpniętych z identyfikacji wizualnej SMSAPI). Użytkownik może ustawić własny kolor tła, tekstu oraz przycisku (wpisując kod hex lub wybierając go z rozwijanej palety). Pozostałe funkcjonalności, takie jak konfiguracja pól, własne opisy i stopka pozostają bez zmian.

Screen z zakładki Podgląd:

screen-newsletter-sms3

Jak aplikować Newsletter SMS na swojej stronie?

Instalacja widgetu krok po kroku: Aplikacja Newsletter SMS_poradnik_SMSAPI