Funkcje

Newsletter SMS

Bez własnej bazy kontaktów trudno jest realizować działania z zakresu marketingu SMS. Na szczęście, platforma SMSAPI posiada narzędzia, które pomagają w pozyskaniu i rozbudowie wartościowej bazy. Jednym z takich narzędzi jest bezpłatna funkcja Newsletter SMS.

Widget Newsletter SMS wyjątkowo łatwo zaimplementujesz na stronie www, ponieważ wykonany jest on w technologii responsywnej tzn. że dostosowuje swój wygląd do ustalonej przez Ciebie wysokości lub szerokości formularza. Ponadto, zdefiniować możesz jego formę umieszczenia na stronie, kolory tła i przycisków oraz rodzaj czcionki.

Aby móc korzystać z tej funkcji, wystarczy że określisz w panelu, jakie dane chciałbyś zebrać od odwiedzających Twój serwis (m.in.: imię, nazwisko, miasto, data urodzenia, czy płeć), a następnie „wkleisz” kawałek skryptu w odpowiednie miejsce w kodzie źródłowym strony www. Każdy zapisany numer jest automatycznie weryfikowany indywidualnym kodem oraz dodawany do wskazanej przez administratora grupy w bazie kontaktów.

Jak to działa w praktyce? Wyobraź sobie, że prowadzisz stronę internetową sieci sklepów obuwniczych. Umieszczając na stronie widget Newsletter SMS możesz zbierać numery telefonów komórkowych od osób, które w zamian za przekazanie go, otrzymają bon rabatowy na zakup obuwia z najnowszej kolekcji.


Zarejestruj się za darmo

Błyskawiczna rejestracja w 15 sekund. 50 SMS-ów na start!