Fakurownia Podcast Biznesowy Michał Stefaniak

Spis treści

To jest Podcast Biznesowy z Michałem Stefaniakiem z Fakturowni. Posłuchaj o potrzebach wynku i feedbacku.

Potrzeba rynku matką startupu, czyli Michał Stefaniak opowiada o początkach Sugestera i Fakturowni, a my nie możemy nadziwić się, jak bardzo zbliżone są nasze historie! Posłuchaj o rozwoju narzędzi, które powstały jako reakcja na faktyczne zapotrzebowanie klientów.

Szukamy zatem odpowiedzi, dlaczego budowanie oprogramowania w oparciu o feedback użytkowników sprawdza się zarówno jako model biznesowy, jak i sposób na wyznaczanie kierunku rozwoju całej firmy. Przy okazji, kilka słów o lokalizowaniu polskich produktów na rynkach zagranicznych.

Fakturownia Podcast Biznesowy

Posłuchaj rozmowy z Michałem Stefaniakiem na Spotify. Biznesowy dostępny jest także na innych platformach (Apple Podcasts, Google Podcasts).

Michał Stefaiank (Fakturownia) wywiad

Jeśli wolisz, Podcast Binzesowy możesz także oglądać na YouTube!

Program partnerski SMSAPI i Fakturownia

Fakturownia to program do fakturowania online, a także partner SMSAPI. Poznaj korzyści wynikające ze współpracy z SMSAPI.

Posłuchaj rozowy z Markiem – Podcast Sposób na firmę

To jest Podcast Biznesowy

Za mikrofonami Maja i Marek z SMSAPI. Rozmawiamy o marketingu, sprzedaży, e-commerce, obsłudze klienta… Wszystkim, co dotyczy działalności małych, średnich i wielkich firm w sieci.

Podcast prowadzą

Maja Wiśniewska

Marketing Manager w SMSAPI – platformie do masowej wysyłki SMS. Rozwija działania marketingowe marki w zakresie pozyskiwania klientów z kanału digital oraz relacje marki z odbiorcami za pomocą działań content marketingowych, w social media oraz realizuje strategię PR serwisu. Na co dzień podróżniczka i miejski społecznik, zaangażowana m.in. w organizację konferencji związanych z technologią, edukacją i designem TEDxKatowice.

Marek Oczkowski

Partnership Manager w SMSAPI – odpowiada za budowanie relacji z partnerami biznesowymi. W LINK Mobility Poland dba również o utrzymywanie oraz tworzenie integracji technologicznych. Współorganizator webinarów oraz wydarzeń związanych z komunikacją i marketingiem dla MŚP, podcaster, działa aktywnie na rzecz zwiększania świadomości w temacie budowy efektywnych programów partnerskich. W kontaktach rzeczowy, konstruktywny i otwarty. Gościł na scenach konferencji takich jak: Infoshare, InternetBeta, Mobile Trends Conference, Targi eHandlu. Prywatnie ojciec trójki dzieci, mąż jednej żony, zapalony fotograf i miłośnik wszelkiej gastronomii.

Najnowszy odcinek Podcastu już na Spotify!

Poznaj SMSAPI

SMSAPI to profesjonalna bramka SMS dla biznesu. Od 2007 tworzymy i ulepszamy naszą platformę wysyłkową, tak aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby firm, sklepów, startupów, urzędów i instutucji publicznych.

Wysiłek naszego ponad 70-osobowego zespołu jest regularnie nagradzany np. Gazelami Biznesu, Diamentami Forbesa. Od 2021 posiadamy certyfikat ISO 27001.

Darmowe testy systemu SMS dla e-commerce

Podoba ci się, co widzisz? Przetestuj profesjonalną bramkę SMS dla biznesu. Darmowe SMS-y na start, ponad 200 integracji, pełne wsparcie przy wdrożeniu, materiały edukacyjne. Wymieniać dalej?

Do czego firmy wykorzystują komunikację SMS?

Komunikacja mobilna ma trzy główne zastosowania biznesowe. W większości przypadków oparte są one na masowej wysyłce SMS z panelu WWW, za sprawą integracji lub połączeniu poprzez interfejs SMS API.

  • SMS marketing – wiadomości, których celem jest napędzanie sprzedaży, konwersja i prezentacja oferty;
  • Powiadomienia SMS – zautomatyzowane komunikaty informujące o procesie sprzedaży, dostawy czy porządkujące obsługę klienta;
  • Autoryzacja SMS – kody, za pomocą których weryfikuje się logowania, transakcje.