Oferty Black Friday 2023 na oprogramowanie i usługi marketingowe

Spis treści

Sprawdź aktualne promocje i oferty Black Friday 2023: oferty polskich firm z branży marketing automation, CRM i e-commerce.

Kiedy jest Black Friday 2023?

W tym roku Black Friday (czyli Czarny Piątek) odbędzie się 24 listopada 2023. Cyber Monday 2023 przypada na 27 listopada.

Więcej informacji na temat samego święta wyprzedaży znajdziesz w oddzielnym artykule. Prezentujemy w nim 7 rad, jak przygotować doskonałą ofertę z okazji czarnego piątku.

Przy okazji, znajdziesz tam dane statystyczne dotyczące Black Friday oraz Cyber Monday w Polsce. Artykuł zawiera też przykłady treści marketingu SMS na okres gorących wyprzedaży.

Promocje i oferty Black Friday 2023 na narzędzia online

Sprawdź listę aktualnych promocji na tegoroczny Cyber Monday i Black Friday. Firmy posegregowaliśmy alfabetycznie.

Przetestuj SMSAPI

Załóż konto w SMSAPI i testuj wysyłki SMS za darmo. Pomagamy w starcie.

AtomStore – oferta zakończona

Atomstore logo

ATOMSTORE to platforma e-commerce dla dużych i średnich sklepów internetowych, która pozwala elastycznie zarządzać ofertą i szybko skalować sprzedaż.

Oferta Black Friday: AtomStore

Dla obecnych klientów przygotowaliśmy promocję 30% przez 3 miesiące na Moduły Akcji Promocyjnych i Algorytmy Sortowania. Na nowych klientów czeka promocja 15% na dzierżawę systemu przez okres pierwszych 6 miesięcy.

Oferta ważna: 6 listopada-31 grudnia
Jak skorzystać: Zgłoszenie przez LP.

Callback24 – oferta zakończona

Callback24 logo

Jesteśmy ekspertami z dziedziny informatyki, którzy od ponad 26 lat dostarczają sprawdzone rozwiązania IT. Od początku naszej działalności nastawieni jesteśmy na oferowanie komplementarnych rozwiązań dla małych, średnich i dużych firm.

Oferta Black Friday: Callback24

Odbierz 50% rabatu na roczny pakiet!

Oferta ważna: 30 października-1 grudnia
Jak skorzystać: Przejdź na stronę, kliknij Wybieram przy odpowiednim pakiecie, załóż konto i opłać pakiet!

Content House – oferta zakończona

Content House logo

Jesteśmy zespołem specjalistów o wszechstronnych kompetencjach marketingowych. Budujemy skuteczną komunikację, która przekłada się na wzrost marek. Naszą specjalnością jest szeroko rozumiany content marketing.

Oferta Black Friday: Content House

teksty 5 + 1 gratis
pakiet tekstów na 2 miesiące

teksty 10 + 2 gratis
pakiet tekstów na kwartał

Zakres:
• przygotowanie treści
• profesjonalna korekta redakcyjna i językowa tekstu
• dostosowanie treści do standardów SEO
• koordynacja działań

Oferta ważna: 24-30 listopada
Jak skorzystać: By skorzystać z promocji napisz do nas: agnieszka.trebacz@contenthouse.pl

DevaGroup – oferta zakończona

DevaGroup logo

Należymy do elitarnego grona najstarszych i najlepszych agencji SEM w Polsce. W branży działamy od 2005 roku. Organizujemy stałe szkolenia z marketingu internetowego, aby przekazywać wszechstronną wiedzę i umiejętności praktyczne.

Oferta Black Friday: DevaGroup

20% zniżki na nasze szkolenia otwarte (poziom podstawowy): Google Analytics 4 (28.11) oraz Google Ads (29.11).

Kod promocyjny: SMSAPI-20
Oferta ważna: 19 października-29 listopada
Jak skorzystać: Wystarczy napisać na: kontakt@devagroup.pl i podać kod: SMSAPI-20.

DMSales – oferta zakończona

DMSales logo

DMSales to polskie narzędzie pozwalające docierać do potencjalnych klientów biznesowych za pomocą danych i sztucznej inteligencji. Funkcje systemu umożliwiają sprawną realizację procesu prospectingu, mającego na celu generowanie leadów B2B.

Oferta Black Friday: DMSales

50% rabatu na roczny dostęp do narzędzia DMSales, które pozwoli dotrzeć nawet do 12 000 potencjalnych klientów. Oszczędność to aż 2100 zł!

Oferta ważna: 24 listopada-6 grudnia
Jak skorzystać: Wystarczy wykupić roczny dostęp do systemu w cenie 2100 zł netto.

Droplo – oferta zakończona

Droplo logo

Droplo to globalna platforma sprzedażowa B2B dla przedsiębiorców w e-commerce. Dostawcy z całej Europy oferują swoje produkty, a sklepy internetowe kupują towar od lokalnych marek.

Oferta Black Friday: Droplo

Z kodem promocyjnym BF50 można otrzymać -50% na pakiety roczne

Kod promocyjny: BF50
Oferta ważna: 23-27 listopada
Jak skorzystać: Zarejestruj się, wejdź w ustawienia, ,,Abonament i płatności”, ,,Zmieniam abonament” i po wybraniu właściwego planu należy wpisać kod.

FILMCLOUD – oferta zakończona

Twój dział video na abonament lub projektowo.

Oferta Black Friday: FILMCLOUD

Black Week wjeżdża w #FilmyNaAbonament:

 • wszystkie pakiety są tańsze o 15% (dla nowych Klientów) i o 20% (dla obecnych Klientów) przez pierwsze 2 miesiące abonamentowe ?
 • abonament można rozpocząć w ciągu następnych 6 miesięcy,

Oferta ważna: 15-30 listopada
Jak skorzystać: Aby skorzystać z oferty wystarczy zgłosić się do nas poprzez formularz kontaktowy na stronie. Wszyscy nowi Klienci, którzy skorzystają z naszej oferty subskrypcji na content video w okresie 15-30.11 zostaną automatycznie włączeni do promocji 🙂

GETSALES – oferta zakończona

Logo GetSales

Agencja wsparcia sprzedaży B2B. Oprócz dostarczania wysokiej jakości leadów, wspieramy firmy na pełnej długości cyklu sprzedażowego, aby zwiększać konwersję i tym samym przychód.

Oferta Black Friday: GETSALES

Do końca listopada zamów jeden z naszych pakietów i otrzymaj rozszerzenie projektu o dodatkowe 300 kontaktów z 50% rabatem. Rabat obowiązuje przez pierwsze 3 miesiące współpracy.

Kod promocyjny: BLACKFRIDAY23
Oferta ważna: 6-30 listopada
Jak skorzystać: Zgłoś się przez nasz formularz w treści wiadomości podając kod „BLACKFRIDAY23”. Podczas rozmowy z handlowcem zostaną przedstawione szczegóły naszej oferty wraz z możliwymi pakietami współpracy.

INIS – oferta zakończona

INIS logo

Wizerunek? Zasięg? Performance? Potrzymaj nam yerbę… ? INIS doradza i realizuje najskuteczniejsze działania w marketingu online, nastawione na realizację biznesowych potrzeb klientów. Wskaż nam cel, my dobierzemy narzędzia i zajmiemy się resztą ?

Oferta Black Friday: INIS

Rozpocznij z nami współpracę do końca tego roku i otrzymaj 20% rabat na działania marketingowe (min. budżet 5k PLN). Nie masz pomysłu jak się za nie zabrać? Nie szkodzi! Korzystając z promocji na Black Friday konsultację i plan działań masz GRATIS ?

Kod promocyjny: 46HPWSS6AM
Oferta ważna: 1 listopada-31 grudnia
Jak skorzystać: Korzystając z linka umów się na zapoznawczą rozmowę, podczas której omówisz swoje potrzeby biznesowe z naszym specjalistą. Na podstawie uzyskanych informacji opracujemy dla Ciebie indywidualny plan działania z uwzględnieniem rabatu.

Insly – oferta zakończona

Insly logo

Jesteśmy partnerem technologicznym dla agentów, brokerów i ubezpieczycieli. Oferujemy darmowy moduł APK, wsparcie w sprawach związanych z compliance oraz CRM i kalkulator dla pośredników ubezpieczeniowych w systemie abonamentowym.

Oferta Black Friday: Insly

Cześć, Agenci! Mamy dla Was coś, co wprawi Was w prawdziwie świąteczny nastrój – niesamowitą ofertę na Black Friday od Insly! Skorzystaj z naszej wyjątkowej promocji i zgarnij aż 40% ZNIŻKI na Insly, jeśli podpiszesz umowę do Cyber Monday!

Oferta ważna: 21-27 listopada
Jak skorzystać:

 1. Zostaw kontakt do siebie
 2. Porozmawiaj z naszym doradcą i ustal szczegóły.
 3. Podpisz umowę do Cyber Monday i ciesz się 40% zniżką!

Interia – oferta zakończona

Logo Interia

INTERIA.PL jest czołowym graczem na polskim rynku mediów nowej generacji. Co miesiąc około 21 mln użytkowników korzysta z dostępu do informacji, ciekawostek, rozrywki oraz najlepszego sposobu komunikowana się ze światem, generując ponad 2 mld odsłon.

Oferta Black Friday: Interia

Interia przygotowała specjalną ofertę wysyłek kampanii SMS do stargetowanej bazy, zapewniając dotarcie do grupy docelowej. Sprawdź również usługi z obszaru email marketingu (optymalizacja działań newsletterowych = wzrost OR). Napisz i poznaj ofertę!

Oferta ważna: 1-30 listopada
Jak skorzystać: Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie dedykowaną ofertę. Napisz na adres: client@firma.interia.pl.

Landingi – oferta zakończona

Landingi logo

Landingi to platforma do tworzenia landing pages dla digital marketerów. Zaprojektuj, opublikuj i zoptymalizuj swoje kreacje marketingowe (landing page, pop-up, czy one-pager) jednocześnie śledząc mikro-konwersje w celu optymalizacji wyników.

Oferta Black Friday: Landingi

Kup roczny plan i zyskaj nawet do 2322zł!
Plan Lite – 990zł w cenie 790zł + 297zł bonusu na Event Tracker
Plan Professional – 1870zł w cenie 1480zł + 297zł bonusu na Event Tracker
Plan Agency – 4999zł w cenie 3790zł + 1122zł na Event Tracker
*netto

Oferta ważna: od 7 listopada-4 grudnia
Jak skorzystać: To proste. Zaloguj się do swojego konta, a jak go nie masz to załóż na stronie Landingi. Wybierz roczny plan, a zniżka w okresie promocji przypisze się automatycznie. Ciesz się Landingami przez kolejne 12 miesięcy!

Legal Geek – oferta zakończona

Legal Geek logo

W kancelarii prawnej Legal Geek zapewniamy Klientom e-commerce ekspercką obsługę! W kilka minut wygenerujesz dokumenty niezbędne do prowadzenia e-sklepu w bezpieczny i optymalny sposób, a my zadbamy o ich zgodność z prawem i aktualizację.

Oferta Black Friday: Legal Geek

Przygotowaliśmy rabat w wysokości aż 30% na dokumenty prawne, które pozwolą Ci uruchomić płatności online i rozpocząć sprzedaż w Internecie. Dokumenty dostosowane są do sprzedaży na terenie Polski oraz UE!

Kod promocyjny: KLACKF30
Oferta ważna: 17 listopada-1 grudnia
Jak skorzystać:

 1. Wejdź na stronę Cennika i wybierz interesujący Cię produkt
 2. Kliknij “Kup teraz” i zarejestruj konto;
 3. W podsumowaniu zamówienia wybierz “Mam kod rabatowy”, wprowadź i zatwierdź kod;
 4. Naciśnij “Płacę” i opłać zamówienie.

Legalna Marta – oferta zakończona

Legalna Marta logo

Prowadzimy szkolenia dla firm w zakresie Microsoft 365 prostym i zrozumiałym językiem. Nasze szkolenia to układanie procesów i wdrażanie dobrych praktyk wykorzystywania technologii w codziennej pracy. To nie są zwykłe szkolenia to biznesowe wdrożenia

Oferta Black Friday: Legalna Marta

Kod rabatowy 25% na wszystkie kursy online Microsoft 365 na naszej platformie. Kursy podzielone są na krótkie lekcje i przeznaczone są dla pracowników biurowych posiadających licencje Microsoft 365.

Kod promocyjny: BLACKFRIDAY25
Oferta ważna: od 23 listopada
Jak skorzystać: Na naszej platformie szkoleniowej wybierz interesujący Cię kurs, dodaj do koszyka i wpisz kod rabatowy BLACKFRIDAY25. Dodatkowo dla każdej firmy, która zakupiła kurs, 15 minutowa konsultacja gratis 🙂

Linkhouse – oferta zakończona

Linkhouse logo

Linkhouse – platforma content marketingu i link buildingu, która oszczędza tysiące godzin pracy specjalistów zajmujących się publikacją treści. Z bazą obejmującą ponad 70 000 portali z Polski i innych państw oferuje największy na rynku wybór.

Oferta Black Friday: Linkhouse

Wyjątkowe promocje na działania link buildingowe. Nawet 75% rabatu na artykuły sponsorowane i linki w istniejących artykułach.

Oferta ważna: 13-27 listopada
Jak skorzystać: Promocyjne oferty dostępne w panelu Linkhouse można zobaczyć po kliknięciu w filtr Black Friday & Cyber Monday w Bazie Ofert.

Nethansa – oferta zakończona

Nethansa logo

Nethansa pomaga zwiększać zyski ze sprzedaży na marketplace’ach. Oferuje kompleksowe wsparcie i obsługę oraz kampanie reklamowe. Dystrybutorzy mogą skorzystać także z Platformy Nethansa – systemu do automatycznego zarządzania tysiącami cen i ofert.

Oferta Black Friday: Nethansa

Różne warianty abonamentu na Amazon i Allegro, w których otrzymasz, m.in.:
? bezpłatną obsługę eMAG i Kaufland Global Marketplace przez 6 miesięcy,
? bezpłatny dostęp do Platformy Nethansa przez 6 miesięcy,
? 30% zniżki na usługi Content Only.

Oferta ważna: 17 października-24 listopada
Jak skorzystać:
1️⃣ Wejdź na stronę promocji
2️⃣ Zapoznaj się z ofertą
3️⃣ Wybierz pożądany wariant
4️⃣ Wypełnij formularz kontaktowy

Peoplefone Polska – oferta zakończona

logo Peoplefone

Peoplefone stanowi czołowego dostawcę usług VOIP, świadczącego kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne dla firm od 2007 roku. W asortymencie znajdują się wirtualne centrale oraz numery krajowe i międzynarodowe.

Oferta Black Friday: Peoplefone Polska

Dla Black Friday oferujemy rabat na pierwszy abonament za jedyne 1 zł. Skorzystaj z naszych usług już dziś!

Oferta ważna: 20-24 listopada
Jak skorzystać: Skorzystaj z tej niepowtarzalnej okazji już teraz i zapewnij swojej firmie niezawodne usługi telekomunikacyjne w niewiarygodnie niskiej cenie! Zawrzyj nową umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych PLFON – SIPTRUNK lub aneks do istniejącej umowy.

Redseo – oferta zakończona

Redseo logo

Redseo to zespół specjalistów Google Ads i Microsoft Advertising. Od 10 lat realizujemy kampanie dla e-commerce oraz biznesu w Polsce i Europe. Jako partner Google CSS udostępniamy narzędzie Sellie dla kampanii produktowych e-commerce.

Oferta Black Friday: Redseo

Kup roczny abonament na usługę Sellie Google CSS i odbierz 50% zniżki na pierwszy rok.

Kod promocyjny: BF2023
Oferta ważna: 22-30 listopada
Jak skorzystać: Zamów roczny abonament podając kod BF2023.

Responso – oferta zakończona

logo Responso

Responso to wsparcie obsługi klienta e-commerce. Autoresponder pomaga w utrzymaniu statusu Super Sprzedawcy, inne funkcje to m.in. obsługa zwrotów, moduł opinii czy raporty. Integracje pozwalają zarządzać wiadomościami z różnych źródeł w 1 panelu.

Oferta Black Friday: Responso

Załóż konto testowe w Responso z kodem BF2023 i otrzymaj 50 % rabatu na 6 miesięcy abonamentu! Oferta jest przeznaczona dla osób bez aktywnej płatnej subskrypcji. Ważna jest 20.11-30.11.2023 r.

Kod promocyjny: BF2023
Oferta ważna: 20-30 listopada
Jak skorzystać: Wystarczy, że wpiszesz kod polecający BF2023 przy zakładaniu konta testowego w Responso. Po okresie testowym, gdy wybierzesz plan i podepniesz kartę, rabat naliczy się automatycznie.

SARE – oferta zakończona

SARE logo

SARE oferuje marketerom zaawansowany system do automatyzacji precyzyjnej komunikacji omnichannel – głównie w kanałach email i SMS. Pomagamy zwiększać skuteczność działań marketingowych.

Oferta Black Friday: SARE

? BLACK FRIDAY w SARE ? Oferta dla nowych użytkowników na system SARE do email marketingu, z limitem 100 000 maili! Pakiet do wykorzystania przez 3 miesiące od założenia konta. Chwytaj okazję! ???

Oferta ważna: 24-27 listopada
Jak skorzystać:

 1. Załóż konto testowe.
 2. Aktywuj swoje konto.
 3. Zaloguj się do systemu, kliknij banner na dashboardzie, wyrażając chęć skorzystania z promocji.
 4. Po naszej weryfikacji odblokujemy wysyłkę 100 000 maili na 3 miesiące ??

SEMSTORM – oferta zakończona

SEMSTORM logo

SEMSTORM to zestaw 5 narzędzi do SEO i contentu, w którym przeanalizujesz działania rywali, sprawdzisz własne efekty, dobierzesz skuteczne frazy i dowiesz się, jak je wykorzystać w treści. Z naszych rozwiązań skorzystało już 85 000+ specjalistów.

Oferta Black Friday: SEMSTORM

Odbierz rabat -50% na dowolny roczny pakiet.

Z okazji 10-lecia SEMSTORM dodajemy:

 • GRATIS: nowe narzędzie do keyword researchu!
 • 10 x więcej słów do wygenerowania z AI
 • Akademię SEMSTORM
 • +8 000 000 fraz w Analizie Stron (nowe dane jeszcze w listopadzie)!

Oferta ważna: 20 listopada-4 grudnia
Jak skorzystać: Zniżka -50% naliczy się automatycznie w Twoim koszyku. Załóż darmowe konto (jeśli jeszcze go nie masz), wybierz roczny pakiet za połowę ceny i działaj! Oferta dostępna jest od 20 listopada do 4 grudnia 2023 do godz. 23:59.

Senuto – oferta zakończona

Senuto logo

W Senuto tworzymy narzędzie do SEO i contentu, które dostarcza wartościowe dane. Aktywnie wspieramy też wszystkich użytkowników w tworzeniu treści z wykorzystaniem AI oraz strategii SEO.

Oferta Black Friday: Senuto

Skorzystaj z rabatu do -50% na zakup pakietu z okazji Black Friday. Promocja startuje 20.11.2023 r.

Oferta ważna: 20 listopada-6 grudnia
Jak skorzystać: Po wybraniu pakietu promocja doda się automatycznie.

Sky-Shop – oferta zakończona

Sky-Shop logo

Sky-Shop to jedno z wiodących oprogramowań do prowadzenia sklepu internetowego dropshippingu i sprzedaży wielokanałowej. Posiada wbudowany kreator sklepu i setki gotowych integracji z narzędziami e-commerce dostępnych bezpośrednio z panelu sklepu.

Oferta Black Friday: Sky-Shop

? pakiety sklepowe od 15 zł/mies.
? pakiety DROP tańsze o 58% +moduł Allegro Booster
? -50% na szablony sklepu
? -50% na kurierów, opisy AI i inne
? GRATIS Allegro Booster przy zakupie Allegro Standard
? Obsługa Google Ads przez 2 mies. za 0 zł

Oferta ważna: 3-27 listopada
Jak skorzystać: Załóż konto testowe w Sky-Shop, zaloguj się i wybierz interesujące Cię oferty specjalne. Spiesz się, bo promocje na BLACK WEEKS są ograniczone czasowo!

Socjomania – oferta zakończona

Socjomania logo

Socjomania to firma konsultingowo-szkoleniowa działająca na rynku od 2012 roku. Naszą główną misją jest stały rozwój — naszych klientów i ich organizacji, rozwój pracowników i ich kompetencji, rozwój rynku i digitalizacji.

Oferta Black Friday: Socjomania

 1. Kwartalny dostęp do 16 kursów online Socjomanii o wartości ponad 12 tys. złotych w cenie 1000 zł netto
 2. Rabat -500 zł na certyfikowany kurs online Digital Marketing
 3. Rabat -500 zł na certyfikowany kurs online Strategy & Leadership

Oferta ważna: 13-30 listopada
Jak skorzystać: Dostęp do kursów możesz kupić przez stronę Socjomanii, rabat nalicza się automatycznie w koszyku.

Sotrender – oferta zakończona

Sotrender logo

Sotrender to narzędzie do analizy działań social media – zarówno swoich, jak i konkurencji. Zyskaj dostęp do kompletu danych o efektywności swojej strategii i twórz automatyczne raporty podsumowujące, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas.

Oferta Black Friday: Sotrender

Zgarnij 25% rabatu na dowolny pakiet w Sotrenderze. Oferta obowiązuje przy zakupie pakietu na rok z góry.

Oferta ważna: 23-30 listopada
Jak skorzystać: Napisz do nas na czacie w aplikacji lub na maila sales@sotrender.com

Suasio – oferta zakończona

Suasio logo

Suasio (grupa digitalk) – doradztwo dla B2B i e-commerce. Układamy marketing i sprzedaż – od strategii po analitykę. Konsultujemy m.in. plany marketingowe, kampanie Google i FB Ads, wdrożenia CRM, GA4. Układamy i automatyzujemy procesy firm.

Oferta Black Friday: Suasio

Przy nowej umowie na konsultacje:

 • Konsultacja jednorazowa 10 h – 500 zł taniej
 • Konsultacja abonamentowa – pierwsze 3 miesiące -10%

Kod promocyjny: SMSAPI
Oferta ważna: 20-30 listopada
Jak skorzystać: Aby skorzystać ze zniżki napisz do nas pod adresem i podaj kod „SMSAPI”

Super Monitoring – oferta zakończona

Super Monitoring logo

Monitorowanie dostępności i prawidłowego funkcjonowania serwisów i aplikacji internetowych. Wykrywanie awarii, braku zawartości, spowolnień, usterek w działaniu funkcji, wygasania domen i certyfikatów SSL, obecności na blacklistach i blokad robotów.

Oferta Black Friday: Super Monitoring

Jednorazowy rabat 50%, tylko dla nowych klientów.

Kod promocyjny: SUPERBLACK23
Oferta ważna: 24-30 listopada
Jak skorzystać: Wprowadź kod rabatowy przy składaniu zamówienia.

Trustisto – oferta zakończona

Trustisto logo

Trustisto to platforma Marketing Automation, której celem jest zwiększanie sprzedaży małych i dużych e-commerce przy wykorzystaniu automatyzacji i uczenia maszynowego.

Oferta Black Friday: Trustisto

Jeśli w dniach od 24 do 27 listopada 2023 wykupisz roczny pakiet Trustisto, dostaniesz 3 kolejne miesiące miesiące gratis.

Oferta ważna: 24-27 listopada
Jak skorzystać: Wykup roczny pakiet Trustisto w okresie trwania promocji, a my automatycznie dodamy do niego 3 kolejne miesiące gratis.

Valueships – oferta zakończona

Valueships logo

Każda firma ma niewykorzystany potencjał wzrostu. A my wiemy, jak go znaleźć i wykorzystać. Z nami odkryjesz moc właściwego pricingu. Pokazujemy, że właściwa strategia cenowa to prosta droga to większego zysku.

Oferta Black Friday: Valueships

Pomyślisz, że to kolejna sztampowa promocja na Black Friday? Nic bardziej mylnego! Mamy dla Ciebie darmową, 30-minutową konsultację o tym, jak nie robić promocji w Twojej firmie. 30 minut rozmowy o tym, dlaczego zniżki nie zawsze są dobrym pomysłem.

Oferta ważna: 10-28 listopada
Jak skorzystać: Chodź na naszą stronę internetową, kliknij w button „Schedule a free consultation” i umówmy się na spotkanie!

WhitePress® – oferta zakończona

WhitePress logo

WhitePres® wspiera działania SEO i digital PR, zapewniając zautomatyzowaną platformę, która umożliwia publikowanie artykułów w tysiącach portali. Dodatkowo oferujemy usługi lokalnego copywritingu, zapewniając wysokiej jakości treści marketingowe.

Oferta Black Friday: WhitePress®

WhitePress® przygotowało tysiące ofert promocyjnych na publikacje w niskich cenach w platformie do SEO i digital PR-u, dodatkowe środki i nagrania prelekcji SEO & Content Camp za doładowania i za złożenie zamówienia w AI Media Plannerze.

Kod promocyjny: WP100BF23 i WP500BF23
Oferta ważna: 24-30 listopada
Jak skorzystać:

 • doładuj konto w WhitePress® na kwotę 1000 zł/5000 zł netto a otrzymasz dodatkowe 100 zł/500 zł netto
 • zrób zamówienie z AI Media Plannerem po raz pierwszy, a otrzymasz 150 zł netto
 • *do wykorzystania w platformie WhitePress®️

Woodpecker – oferta zakończona

Woodpecker logo

Woodpecker to intuicyjne narzędzie cold email, które można wykorzystać do lead generation, sprzedaży oraz profesjonalnej rekrutacji.

Oferta Black Friday: Woodpecker

30% przez 3 miesiące na Woodpecker dla nowych i wracających klientów

Oferta ważna: 23-30 listopada
Jak skorzystać: Zarejestruj się na Woodpecker w dniach 23-30 listopada 2023, a otrzymasz 30% zniżki na konto premium przez 3 miesiące oraz 30 dni darmowego rozszerzonego triala.

Zwroteo – oferta zakończona

Zwroteo logo

Zwroteo to system RMA kompleksowo obsługujący zwroty i reklamacje współpracujący z systemami ERP/WMS. Nasz system obsługi zwrotów i reklamacji Zwroteo automatycznie łączy pracę magazyniera z obowiązkami pełnionymi przez pracownika obsługi klienta.

Oferta Black Friday: Zwroteo

Kod rabatowy 25% na okres 6 miesięcy użytkowania naszej platformy Zwroteo oraz na usługi integracyjne systemu ERP z portalem Zwroteo.

Kod promocyjny: SMSAPI-25
Oferta ważna: 1 listopada-31 grudnia
Jak skorzystać: Umów się na bezpłatną prezentacje sytemu podczas której poprowadzimy przez proces aktywacji kodu.

Przetestuj SMSAPI

Załóż konto w SMSAPI i testuj wysyłki SMS za darmo. Pomagamy w starcie.