Infoshare 2020 startuje już w środę, 23 września! Całość wydarzenia dostępna jest online. Już dzisiaj poznaj agendę stoiska SMSAPI. Przygotowaliśmy dla Ciebie 6 dni wypełnionych rozmowami z naszymi pracownikami i klientami, warsztatami, prezentacjami i sesjami pytań i odpowiedzi. Zobacz harmonogram i nie przegap żadnego z 28 wydarzeń. 

Wejściówki na Infoshare 2020 zdobędziesz na stronie wydarzenia. Do wyboru masz 5 różnych poziomów biletów: Basic Pass, Conference, Executive Pass, Startup Pass i Investor Pass. Wszystkie rodzaje dadzą Ci dostęp do naszego stoiska online i scen Inspire i DevTrends, wirtualnego expo startupów oraz tablicy z ofertami pracy. Od poziomu Conference zyskujesz dostęp do systemu matchmaking, który pozwoli Ci na rozmowy z uczestnikami konferencji. Podstawowy bilet, czyli Basic Pass, dostępny jest za darmo. 

Wirtualne stoisko SMSAPI na Infoshare 2020

W tym roku przygotowaliśmy dla Ciebie 6 dni wypełnionych wiedzą, inspiracjami i sesjami Q&A. Poznaj agendę stoiska SMSAPI na Infoshare 2020. Każdego dnia, o 09:00 zaczynamy prezentacją aktualnej agendy.

Zobacz agendę stoiska SMSAPI na Infoshare 2020
Zobacz agendę naszego wirtualnego stoiska podczas konferencji Infoshare 2020

Poza przygotowanymi wydarzeniami zapraszamy do rozmów jeden na jeden z naszymi pracownikami z działów sprzedaży, marketingu i wsparcia. Aby wziąć udział w spotkaniu online będziesz potrzebować dostępu do systemu matchmaking. Wszystkie bilety powyżej poziomu Basic Pass pozwolą Ci umówić rozmowę jeden na jeden z naszym zespołem.

Środa, 23 września

Zaczynamy o 09:30 rozmową z Samantą Folwaczny z naszego działu kadr i administracji. Opowie, jak wygląda praca HR-owca w firmie technologicznej oraz jak sobie radzić z tak dużą liczbą nerdów na metr kwadratowy. 

O 11:00 startujemy z pierwszym spotkaniem online z naszym klientem. Podczas godzinnej rozmowy przepytamy Joannę Kwiatkowską (Head of E-commerce & Co-founder w Kubota) o wielki powrót kultowych klapków. Joanna opowie o początkach, obecnej pozycji i przyszłości marki. W sekrecie zdradzimy, że podczas spotkania będziesz miał okazję zdobyć wyjątkową niespodziankę. 

Po przerwie zapraszamy na blok teoria + warsztaty marketingu SMS. O 13:00, nasza Maja Wiśniewska pokaże Ci fundamenty skutecznej komunikacji mobilnej. Podczas dwugodzinnego wykładu będziesz miał także okazję zadać pytania i rozwiązać wszelkie wątpliwości związane z wykorzystaniem funkcji naszego Panelu Klienta. Następnie, o 15:00 Michał Kuliś z działu marketing & PR zaprezentuje na żywo, jak ulepszyć treści wiadomości wysyłanych do klientów. Warsztaty będą oparte o prawdziwe przykłady SMS-ów wraz z konkretnymi wskazówkami, które pomogą Ci zoptymalizować kampanie SMS.

Czwartek, 24 września

Czwartek rozpoczyna się rozmową z Dyrektorem Zarządzającym SMSAPI – Wojciechem Kaczmarkiem. Godzinny wywiad to doskonała okazja, żeby poznać bliżej naszą firmę, relacje łączące nas z grupą LINK Mobility oraz dowiedzieć się o tym, jak wygląda zarządzanie globalną marką. Startujemy o 09:30.

Od 11:00 do 13:00, Marek Oczkowski przeprowadzi Cię przez kanały komunikacji mobilnej. Podczas prezentacji poznasz narzędzia takie jakie WhatsApp Business API, RCS i LINK Conversations. Będziesz mieć także okazję sprawdzić ich zalety względem starego dobrego SMS-a. 

Po teoretycznym wprowadzeniu w temat, zapraszamy do bardziej technicznej części – rozmowy z Product Managerem w SMSAPI. Kuba Kluz odpowie na pytania dotyczące zapowiadanego następcy SMS, czyli standardu RCS. Rozpoczynamy o 13:00, a kończymy o 14:00. 

Idąc za ciosem, zaprezentujemy także autorskie rozwiązanie LINK Mobility. Nowy interfejs konwersacyjny LINK Conversations to odpowiedź na przesuwaną w czasie premierę standardu RCS. Poznasz go podczas warsztatów zaczynających się o 14:00 i trwających do 16:00. 

Piątek, 25 września

Piątek rozpoczynamy od porannej kawy z Janem Wieczorkiewiczem – DPO (Data Protection Officer) w LINK Mobility Group. Przez godzinę od 09:30 będzie odpowiadał na pytania związane z RODO, ochroną danych osobowych i dobrymi praktykami marketingu mobilnego. Polecamy wszystkim marketingowcom, ale nie tylko! 

Następnie będziesz mieć okazję poznać każdy aspekt marketingu SMS. Blok rozpoczynamy od prezentacji teorii od 10:00 do 12:30. Po półgodzinnej przerwie przejdziemy do praktyki (13:00 – 15:00). Na zakończenie dnia zapraszamy na warsztaty z pisania treści SMS-ów, które przynoszą mierzalne rezultaty. Podczas każdej z trzech sekcji będziesz mieć okazję porozmawiać z naszymi specjalistami i zadać pytania odnośnie komunikacji SMS w biznesie.

Sobota i niedziela, 26 i 27 września

Przerwa weekendowa. Zapraszamy w poniedziałek o 09:00!

Poniedziałek, 28 września

Drugi tydzień Infoshare 2020 rozpoczniemy rozmową z Grzegorzem Lentzy i Jakubem Kluzem. Tego drugiego miałeś już okazję posłuchać wcześniej, Grzegorz jest u nas Dyrektorem Działu IT. Panowie będą przez godzinę od 09:30 rozmawiać na tematy techniczne. Opowiedzą o API, integracjach i bezpieczeństwie konta SMSAPI

Następny w kolejce jest wywiad online z Kamilem Bolkiem – CMO i członkiem zarządu grupy LTTM, który rozpocznie się 11:00. Kamil jest prelegentem na Infoshare (15:50-16:10, 23 września, scena Marketing), nasza rozmowa będzie rozwinięciem jego prezentacji i pretekstem, żeby pogłębić temat influencer marketingu. 

Po przerwie, od 13:00 do 15:00 będziesz mieć okazję po raz ostatni wysłuchać praktycznego wykładu o marketingu SMS. Krok po kroku przejdziemy przez panel masowej wysyłki SMS i pokażemy Ci, w jaki sposób najlepiej wykorzystać narzędzia naszej platformy. Zapraszamy także do zadawania pytań!

Wtorek, 29 września

Cały wtorek poświęciliśmy rynkom zagranicznym, dlatego startujemy rozmową o 09:30 z Sylwią Subotowicz (Head of International Customer Service) i Łukaszem Derą (Routing Manager). Poznaj nasze podejście do obsługi klientów spoza Polski i relacji dostawcami usług telekomunikacyjnych. Całość będzie po angielsku! 

O 11:00 przedstawimy marketing SMS od podstaw. Do 13:00 anglojęzyczni uczestnicy Infoshare będą mieli okazję zaznajomić się zarówno z teorią, jak i praktyką biznesowej komunikacji SMS. Pod koniec będzie także okazja do zadania pytań.

Między 13:00 i 15:00 zapraszamy na blok czterech prezentacji poświęconych rynkom zagranicznym. Każda z sekcji będzie prowadzona przez specjalistkę z naszego działu wsparcia klienta międzynarodowego. Zaczynamy od Emilii Fifielskiej pracującej na rynku francuskim, następnie wystąpi Nina Sobieszczańska, która opowie o współpracy z Niemcami, kolejna będzie Alina Łobodzińska działająca w Hiszpanii, a na zakończenie jeszcze raz Emilia odpowiedzialna także za klientów z Włoch. Prezentacje potrwają pół godziny każda i będą prowadzone w odpowiadających językach.

Dzień zakończymy praktycznymi warsztatami z content marketingu. Od 15:00 do 16:00 pokażemy, jak komponować treści na potrzeby komunikacji z klientem. Całość oparta będzie o przykłady SMS-ów wysyłanych przez firmy. Warsztaty prowadzone będą po angielsku.

Środa, 30 września

Ostatni dzień konferencji Infoshare zaczniemy o 09:30 pogawędką z Piotrem Sysakiem, naszym Dyrektorem Sprzedaży. Z przymrużeniem oka powspominamy stare dobre dzieje i pogadamy o początkach naszej firmy. Zapytamy go także o to jak zarządzać działem sprzedaży i dbać o produktywną atmosferę w każdej, nawet najbardziej stresującej, sytuacji.

O 11:00 odbędzie się ostatnia rozmowa z klientami SMSAPI. Zaprosimy do nas Annę Damięcką i Magdalenę JędrasPayPO. Tematem wywiadu będą nowe metody płatności dla sklepów internetowych i rola SMS-ów w komunikacji z klientem.  

Konferencję zamkniemy warsztatami z marketingu konwersacyjnego. Od 13:00 pokażemy, jak tworzyć scenariusze rozmowy w narzędziu LINK Flow na potrzeby interfejsu LINK Conversations. Dwugodzinne warsztaty przeprowadzą Cię przez proces tworzenia komunikacji łączącej w sobie obsługę klienta, budowanie relacji i sprzedaż. 

Wygląd stoiska SMSAPI na konferencji Infoshare 2020

Do zobaczenia na Infoshare 2020!