Funkcje

Inne funkcje

Jeśli zarządzasz serwerami lub chcesz mieć pewność, że Twoja strona www działa nieprzerwanie, to warto zainteresować się funkcją Monitora SMS

Po jej aktywowaniu, za każdym razem gdy wystąpi awaria na zdefiniowanej stronie, otrzymasz powiadomienie SMS-em. Plusem tego rozwiązania jest bardzo niski koszt monitoringu (brak stałych opłat, zapłacisz tylko za wiadomości wysłane z systemu).


Z kolei, funkcja Cykliczny SMS umożliwi Ci wysyłanie wiadomości o takiej samej treści do zdefiniowanych odbiorców w wybranym przez Ciebie odstępie czasowym.

Jest to idealne rozwiązanie w komunikacji wewnętrznej każdej firmy – potrafi przypomnieć o ważnym spotkaniu nawet największym „zapominalskim”.


Dzięki funkcji Zapisywania przez SMS Twoi przyszli odbiorcy będą mogli zapisać się do Twojej bazy numerów, bez konieczności odwiedzenia np. Twojej strony www lub strony na Facebooku.

Wystarczy, że wyślą wiadomość SMS na numer, jaki zostanie przydzielony w panelu np. z imieniem albo nazwą grupy, do jakiej chcą należeć.


Funkcja Forward SMS pozwala na dokonanie masowej wysyłki wiadomości do określonej grupy poprzez przesłanie SMS na wykupiony numer odbiorczy lub współdzielony numer udostępniony przez SMSAPI.

Jeśli nie masz dostępu do panelu www, a chcesz przekazać ważny komunikat, możesz skorzystać z tej funkcji. W ramach tej funkcji, możliwe jest zdefiniowanie kodu zabezpieczającego (kod podawany w SMS-ie inicjującym, służący do zabezpieczenia przed nieautoryzowanym nadaniem wysyłki) oraz listy Uprawnione numery (lista z jakich numerów mogą być wysyłane wiadomości inicjujące).

Zarejestruj się za darmo

Błyskawiczna rejestracja w 15 sekund. 50 SMS-ów na start!