The New Look

Agencja e-Commerce WordPress WooCommerce

Agencja e-Commerce WordPress WooCommerce

Projektujemy strony i sklepy internetowe będące elementem przemyślanej strategii wizerunkowej i biznesowej. Jesteśmy połączeniem agencji interaktywnej, agencji e-Commerce i agencji SEO / SEM. Projektujemy i pozycjonujemy strony internetowe i sklepy. Naszą siłą jest kreacja, wiedza oraz pasja, z jaką tworzymy strony internetowe. Zmieniamy marki i świat wokół nas, też ten wirtualny, na lepszy.

Co robi The New Look?

  • Projektujemy strony internetowe WordPress, sklepy internetowe WooCommerce, pozycjonujemy w Google, dbamy o media społecznościowe. Tworzymy kompleksowe kreacje, projekty graficzne i identyfikacje wizualne.
  • Strony internetowe (https://thenewlook.pl/projektowanie-stron-internetowych) - Jesteśmy doświadczoną agencją interaktywną świadczącą wszechstronne usługi dla małych, średnich, dużych firm, marek i instytucji.
  • Sklepy i e-Commerce (https://thenewlook.pl/tworzenie-sklepow-internetowych) - Jesteśmy specjalistami e-Commerce. Tworzymy sklepy internetowe, optymalizujemy konwersję, tworzymy spójną strategię sprzedażową. Generujmy efekty w e-Commerce!
  • Pozycjonowanie SEO / SEM (https://thenewlook.pl/pozycjonowanie-stron-internetowych) - Znamy się na SEO i jesteśmy skuteczni w pozycjonowaniu w Google. Dbamy o media społecznościowe i wizerunek w internecie.
  • Administracja i Wsparcie (https://thenewlook.pl/administracja-wordpress) - Wszystkie nasze projekty zarówno strony, jak i sklepy administrujemy oraz rozwijamy zgodnie z potrzebami i wizją Klienta.
  • WordPress WooCommerce Development (https://thenewlook.pl/wordpress-development) - Posiadamy umiejętności Softwear house. Tworzymy kompleksowe rozwiązania dedykowane na platformie WordPress.

Jakie są przewagi The New Look?

Patrzymy na biznes całościowo, nie ogranicza nas branża, ani komunikacja. Proponujemy efektywne rozwiązania, które przełożą się na Twój sukces. Oferujemy niestandardowe projekty stron www, przeprojektowanie i migrację istniejących stron na WordPress.

Projektujemy bezpieczne, szybkie, spersonalizowane strony internetowe dla każdego rodzaju projektu oraz branży.

Tworzymy strony internetowe zaprojektowane, tak aby były najlepsze w swojej klasie i spełniały standardy SEO w wyszukiwarce Google. Dedykowany team specjalistów dla danego projektu bez zlecania prac na zewnątrz z gwarancją jakości i rozwoju projektu w przyszłości.

Interesuje Cię partnerstwo z SMSAPI?

Porozmawiajmy