Taxology

Firmą doradcza w obszarze rozliczania VAT za granicą

Taxology logo

Firmą doradcza w obszarze rozliczania VAT za granicą

Taxology to odpowiedź na dynamiczny wzrost cross-border e-commerce i próby poradzenia sobie z różnorodnością przepisów podatkowych w różnych krajach.

Taxology to skoncentrowany na e-commerce dostawca usług z zakresu rozliczeń i rejestracji VAT. To co nas wyróżnia to możliwość wsparcia naszych klientów na właściwie wszystkich rynkach Unii Europejskiej. Naszą ofertę poszerza szeroko pojęty consulting podatkowy, świadczony przez doradców podatkowych wyspecjalizowanych w e-commerce.

Co robi Taxology?

Pomożemy klientom w trudnych wyzwaniach podatkowych, aby miał więcej czasu na sprzedaż i rozwój swojego biznesu. Zajmujemy się w szczególności: VAT-OSS, Rejestracja VAT w krajach UE oraz UK, Rozliczenia VAT w krajach UE oraz UK, Wstępny audyt VAT, Consulting podatkowy, Intrastat, Ułożenie procesów związanych z VAT na różnych marketplaces. Dzięki naszej aplikacji Taxology rozliczanie VAT za granicą jest o wiele prostsze. W Taxology łączymy świat podatków z nowoczesnymi technologiami. Wewnętrzny dział IT oraz duże doświadczenie w analityce i przetwarzaniu danych, daje nam możliwość automatyzacji procesów podatków dla naszych klientów. W ramach współpracy z klientami oferujemy bieżące wsparcie doradcze, m.in. w zakresie optymalizacji procesów księgowych i podatkowych, zmian w przepisach i konieczności dostosowania systemów informatycznych, kwestii celnych, zasad fakturowania i dokumentowania sprzedaży. Wspieramy też klientów w kontaktach z urzędami skarbowymi i reprezentujemy w razie ewentualnych kontroli podatkowych. Na życzenie klientów możemy także opracowywać opinie podatkowe oraz wnioski o wydanie interpretacji indywidualnych przez Krajową Informację Skarbową.

Jakie są przewagi Taxology?

  • Ekspercka wiedza - Zespół Taxology składa się z ekspertów mających biegłość w zakresie rozliczeń podatku VAT w krajach UE.
  • Automatyzacja procesów - W Taxology App część działań zostanie zautomatyzowana; możesz skorzystać z m.in. integracjami z marketplace, automatycznego pobierania danych czy też generowania raportów.
  • Zawsze na czas – Zadbamy o przeprowadzanie rozliczeń zgodnie z obowiązującymi terminami.

Korzyści dla klientów SMSAPI

Wartościowa wiedza z zakresu VAT Compliance m.in. w formie artykułów eksperckich, zaproszenie na webinary

Regularna komunikacja z Business Development Manager i wymiana rekomendacji biznesowych

Dedykowany opiekun do spraw VAT Compliance oraz specjalna oferta dla klientów (8% rabatu na usługi VAT Compliance dożywotnio) (skontaktuj się na taxology.co)

Interesuje Cię partnerstwo z SMSAPI?

Porozmawiajmy