Questy

Producent oprogramowań dla biznesu

Producent oprogramowań dla biznesu

Questy - Wdrożenia i Wsparcie IT Sp. z o.o. to doświadczony producent i dostawca kompleksowych oprogramowań dla biznesu.

Questy to polska firma z krajowym kapitałem wspierająca już od 2002 roku klientów biznesowych rozwiązaniami informatycznymi, których główne zadanie to usprawnienie procesów oraz pomoc w realizacji założonych strategii i w osiąganiu ambitnych celów.

Wśród klientów Questy znajdują się zarówno duże, rozpoznawalne firmy, jak i mniejsze, dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa.

Co robi Questy?

Dzięki bliskiej współpracy z kontrahentami i partnerami, firma Questy nieustannie się rozwija, stale ulepszając przy tym swoją ofertę i tworząc nowe rozwiązania dla firm. Obecna oferta produktowa Questy obejmuje narzędzia dla przedsiębiorstw, wśród których znajdują się zarówno duże, dedykowane i komplementarne dla ERP rozwiązania, jak i mniejsze, prostsze systemy, wyposażone w wiele gotowych funkcjonalności. Główne obszary wspierane przez produkty firmy Questy to:

 • Sprzedaż i marketing - oferowane przez Questy systemy CRM to narzędzia, których głównym zadaniem jest wsparcie sprawnej obsługi każdego etapu procesów sprzedażowych w firmach. System wesprze zarówno managerów sprzedaży, ułatwiając monitorowanie całego procesu oraz działań pracowników, jak i samych handlowców, którzy wykorzystają go w obsłudze klientów i budowaniu z nimi relacji.
 • Samoobsługa B2B - system do sprzedaży B2B to narzędzie zapewniające opiekę nad procesami handlowymi, które związane są z obsługą wielu różnych partnerów biznesowych - producentów, hurtowników, dostawców oraz sieci detalistów. Rozwiązania Questy w tym zakresie oferują wsparcie na wszystkich etapach procesu sprzedażowego w B2B.
 • Zarządzanie usługami - program do serwisu to rozbudowane narzędzie wspierające usystematyzowanie pracy i efektywne zarządzanie zleceniami serwisowymi. Oferowane przez Questy systemy do serwisu umożliwiają szybkie reagowanie na pojawiające się problemy i dbanie o relacje z kontrahentami.
 • Rozwiązania dedykowane - obok systemów prostych i gotowych, Questy oferują również rozwiązanie w zakresie kompleksowego zarządzania firmą - system Aura Business. To oprogramowanie przeznaczone przede wszystkim dla dużych przedsiębiorstw, wymagających podmiotów, niszowych branż czy po prostu klientów, którzy oczekują niestandardowych rozwiązań.

Jakie są przewagi Questy?

 • Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży oprogramowań dla biznesu
 • Oferta obejmująca zarówno rozwiązania proste i gotowe, jak i dedykowane systemy wspierające kompleksowe zarządzanie firmą
 • Wzrost wydajności i efektywności w marketingu, sprzedaży i zarządzaniu usługami
 • Elastyczność systemów, umożliwiająca dostosowanie do specyfiki firmy i jej branży
 • Scentralizowanie kluczowych informacji dzięki łatwości integracji z innymi narzędziami dla firm
 • Profesjonalne doradztwo biznesowe i wsparcie na każdym etapie wdrożenia
 • Najnowocześniejsze technologie i narzędzia

Korzyści dla klientów SMSAPI

Użytkownicy korzystający z rozwiązań Questy zintegrowanych z SMSAPI mogą liczyć na kompleksowe wsparcie technologiczne i merytoryczne w zakresie efektywnego wdrożenia oraz wykorzystania komunikacji SMS.

Interesuje Cię partnerstwo z SMSAPI?

Porozmawiajmy