Landingi

Platforma do codziennych działań marketingowych

Platforma do codziennych działań marketingowych

Chcemy ułatwić naszym klientom samodzielne prowadzenie kampanii marketingowych z wykorzystaniem landing page’y, pop-upów i lejków konwersji.

Wierzymy, że piękny i użyteczny design konwertuje lepiej, dlatego proponujemy rozwiązania wspierające klienta na każdym kroku tworzenia kampanii przy użyciu landing page’y, od projektu, przez uruchomienie kampanii, integracje, optymalizację, aż po konwersję.

Skorzystaj z intuicyjnego edytora drag & drop, ponad 300 gotowych szablonów, integracji z zewnętrznymi aplikacjami, testów A/B, pop-upów i wielu innych funkcji, by tworzyć piękne i konwertujące lejki sprzedażowe!

Co robi Landingi?

  • Projektuj - platforma Landingi wyposażona jest w edytor drag&drop, z którym łatwo i szybko stworzysz piękne landing page'e, strony mobilne, pop-upy i lejki sprzedażowe bez kodowania. A co z grafiką? Wybieraj z ponad 300 gotowych do użycia i w pełni edytowalnych szablonów dostosowanych do różnych branż.
  • Uruchamiaj - przejmij kontrolę nad procesem publikacji, korzystając z harmonogramu, w którym możesz ustalić datę i godzinę. Użyj swojej domeny, wtyczki Wordpress lub osadź landing page na serwerze. Wprowadzaj zmiany w czasie rzeczywistym. Publikuj pop-upy w dowolnym miejscu.
  • Integruj - zautomatyzuj swoją pracę, łącząc Landingi z ulubionymi narzędziami. Mamy dostępnych ponad 40 integracji, z takimi narzędziami jak Zapier, MailChimp, HubSpot czy SalesForce.
  • Optymalizuj - duplikuj swoje landing page’e jednym kliknięciem i badaj ich skuteczność testami A/B. Dostosuj swój przekaz do odbiorcy z funkcją dynamic content. Analizuj statystyki dostępne w platformie i optymalizuj swoje działania.
  • Konwertuj - zamień odwiedzających w klientów, używając formularzy z ochroną antyspamową, tworząc piękne strony podziękowania oraz korzystając z autorespondera.

Jakie są przewagi Landingi?

  • Twórz landing page’e, pop-upy i lejki sprzedażowe bez kodowania.
  • Skorzystaj z 300+ szablonów landing page’y, pop-upów i funneli.
  • Optymalizuj działania marketingowe z testami A/B i zwiększ konwersję.

Interesuje Cię partnerstwo z SMSAPI?

Poznaj Marka - naszego Partnership Managera i umów z nim rozmowę online lub spotkanie.

Porozmawiajmy
Marek Oczkowski zaprasza do rozmowy