Inflow CRM

Inflow CRM to przyjazny CRM dla małej firmy

Inflow CRM to przyjazny CRM dla małej firmy

Inflow CRM to kompleksowe rozwiązanie, które ułatwia małym firmom skuteczne zarządzanie relacjami z klientami. Dzięki prostocie obsługi i zaawansowanym funkcjom umożliwia uporządkowanie danych, zwiększenie efektywności działań i bezpieczne gromadzenie informacji. Elastyczność systemu pozwala dostosować go do unikalnych potrzeb firmy, a zaawansowana konfiguracja uprawnień chroni kluczowe dane.

Co robi Inflow CRM?

  • Budowanie bazy informacji o klientach.
  • Przyjazne zarządzanie szansami sprzedaży, dzięki wizualizacji wątków na tablicy kanban.
  • Zarządzanie zleceniami i zadaniami w ramach zleceń.
  • Zaawansowana konfiguracja uprawnień użytkowników umożliwia wdrożenie zarówno w małej firmie, jak i w rozbudowanej strukturze biznesowej.
  • Możliwość tworzenia własnych pól i tabel zapewnia lepsze dopasowanie do indywidualnych potrzeb.
  • Inflow CRM jako jeden z nielicznych systemów CRM na rynku oferuje kilka gotowych szablonów branżowych, które umożliwiają rozpoczęcie pracy bez konfiguracji i dostosowania do potrzeb branży.

Jakie są przewagi Inflow CRM?

  • Inflow CRM wyróżnia się oferowaniem zaawansowanych funkcji, które zazwyczaj są dostępne w droższych systemach CRM. Pomimo konkurencyjnej ceny, użytkownicy mają dostęp do narzędzi, które umożliwiają kompleksowe zarządzanie relacjami z klientami.
  • Umożliwia użytkownikom pełną kontrolę nad konfiguracją systemu. Dzięki możliwości dostosowania pól, tabel, uprawnień i integracji do własnych potrzeb firma może łatwo dostosować CRM do specyficznych wymagań swojej branży lub procesów biznesowych.
  • Oprócz podstawowego pakietu Starter, Inflow CRM oferuje wstępnie skonfigurowane pakiety branżowe. To szczególnie korzystne dla firm działających w określonych sektorach, takich jak agenci ubezpieczeniowi, firmy szkoleniowe czy przedsiębiorstwa z branży OZE. Dzięki temu użytkownicy mogą szybko rozpocząć korzystanie z dedykowanych funkcji dostosowanych do specyfiki ich działalności.

Korzyści dla klientów SMSAPI

Inflow CRM oferuje integrację z SMSAPI umożliwiającą wysyłkę automatycznych powiadomień, tworzenie szablonów wiadomości zintegrowanych z danymi z CRM-a oraz zapewnia możliwość ręcznej wysyłki SMS-ów także przy wykorzystaniu szablonów.

Interesuje Cię partnerstwo z SMSAPI?

Porozmawiajmy