HRappka.pl

System HR automatyzujący kluczowe procesy kadrowe w firmach.

System HR automatyzujący kluczowe procesy kadrowe w firmach.

HRappka to kompletny system dla działów HR, który umożliwia zarządzanie wieloma procesami HR w jednym miejscu. W HRappce przeprowadzisz zdalnie proces rekrutacji, zatrudnienia, onboardingu i rozliczeń. Zarządzisz czasem pracy pracowników (RCP), nieobecnościami oraz zaplanujesz grafiki pracy. Dzięki Portalowi Pracowniczemu pracownicy złożą np. elektroniczny wniosek urlopowy, otrzymają paski wynagrodzeń, czy dołączą do szkoleń oferowanych przez organizację.

HRappka to nowoczesne rozwiązanie dla działów HR, które stawia nie tylko na większą wydajność pracowników, ale również ich satysfakcję. Sprawdź, w czym może Ci pomóc HRappka!

Co robi HRappka.pl?

HRappka to kompleksowy system HR, który obsługuje kluczowe procesy związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Dostępne moduły:

 • Rekrutacja pracowników. Automatyzacja procesów rekrutacyjnych, multiposting ofert pracy, zarządzanie kandydatami zgodnie z RODO.
 • Onboarding pracowników. Sprawne wdrażanie nowych pracowników w organizację firmy i obowiązki, bez obciążania działu HR.
 • Legalizacja cudzoziemców. Generowanie oświadczeń i zezwoleń na pracę oraz przypomnienia i ostrzeżenia dotyczące legalizacji.
 • Kadry i płace. Kartoteki pracownicze, generowanie umów, rozliczanie pracowników, zarządzanie deklaracjami ZUS, US.
 • Ewidencja czasu pracy. Tworzenie grafików, rejestracja czasu pracy (RCP), elektroniczne wnioski urlopowe i więcej.
 • Elektroniczne wnioski urlopowe. Zarządzanie nieobecnościami pracowników, sprawne planowanie urlopów, sprawna akceptacja wniosków urlopów.
 • Portal pracowniczy. Dostęp pracownika do jego dokumentów, pasków płacowych, zgłaszania czasu pracy oraz urlopów.
 • Zarządzanie szkoleniami. Tworzenie listy szkoleń z możliwością zapisów przez portal pracowniczy.
 • CRM dla branży HR. Zarządzanie relacjami z Klientami: baza kontrahentów, rozliczanie Klientów, generowanie faktur.

Aby testować system przez 14 dni za darmo kliknij tutaj: lub zamów bezpłatną prezentację systemu:

Jakie są przewagi HRappka.pl?

 • HRappka umożliwia przeniesienie danych z wielu programów i arkuszy do jednego, kompleksowego rozwiązania.
 • Nasz system to rozwiązanie chmurowe. Oznacza to, że dostęp do niego jest możliwy z dowolnego miejsca, w którym można korzystać z internetu.
 • Dodatkową zaletą są stałe, bezpłatne aktualizacje systemu. Zależy nam, aby system nie tylko zawsze był zgodny z obowiązującym prawem, ale również stale udoskonalany i odpowiadał na potrzeby naszych Klientów.

Korzyści dla klientów SMSAPI

Dzięki integracji z systemem SMSAPI użytkownicy HRappki będą mieli możliwość masowej wysyłki SMS-ów do kandydatów, pracowników czy Klientów. Takie rozwiązanie znacząco ułatwia i usprawnia komunikację z firmą. Korzystając z systemu HRappka i SMSAPI masowo poinformujesz kandydatów o zmianie statusu ich aplikacji, zaprosisz na rozmowę lub wyślesz propozycję innej rekrutacji.

Dzięki funkcjonalnej bazie pracowników (z dołączonymi numerami telefonów) będziesz miał możliwość poinformowania ich między innymi: o zmianach w grafikach pracy, otwartych zapisach na szkolenie czy zmianach w godzinach otwarcia biura. HRappka to również łatwa komunikacja z Klientami.

Dzięki integracji z SMSAPI będziesz mógł w łatwy sposób masowo poinformować ich o zmianie danych na fakturze, zaległych płatnościach czy zareklamować swoje usługi. System może również przechowywać historię kontaktu ze wszystkimi użytkownikami dzięki czemu wszystko będziesz miał w jednym miejscu!

Interesuje Cię partnerstwo z SMSAPI?

Porozmawiajmy