Allegro

Największy Marketplace w Polsce

Największy Marketplace w Polsce

Allegro to najpopularniejsza platforma zakupowa w Polsce i jedna z największych firm e-commerce w Europie. Jesteśmy platformą zakupową, na której klienci mogą kupić wszystko czego potrzebują wybierając z oferty ponad 135 tysięcy firm handlowych. Każda z nich może wystawić na sprzedaż dowolną liczbę produktów.

Co robi Allegro?

Na Allegro można znaleźć dosłownie wszystko, w takich kategoriach jak m.in.: Motoryzacja, Moda, Dom i ogród, Elektronika, Książki i kolekcje, Dziecko czy Zdrowie i uroda. W każdym miesiącu Allegro jest odwiedzane przez 22 miliony klientów - to 80 procent wszystkich użytkowników internetu w Polsce. Klienci mają do wyboru ponad 250 milionów ofert produktów w korzystnych cenach, które mogą wygodnie i bezpiecznie kupić korzystając z szybkich i darmowych dostaw w ramach Allegro Smart!, nowoczesnych usług finansowych Allegro Pay oraz szerokiego dostępu do ponad 50k punktów odbioru - największej tego typu sieci w kraju.

Jakie są przewagi Allegro?

W kwietniu 2022 roku sfinalizowaliśmy połączenie z Grupą Mall oraz WE|DO, aby przyspieszyć międzynarodową ekspansję powiększonej grupy wykorzystując to, co najlepsze w każdej z firm. Na tej przełomowej fuzji o wyjątkowej w regionie skali zyskają także sprzedawcy oferujący swoje produkty na arenie międzynarodowej. Wystawiając ofertę w jednym miejscu dotrą do dziesiątek milionów konsumentów na terenie Unii Europejskiej, jednocześnie zapewniając im szerszy wybór produktów, najlepsze ceny oraz sprawne dostawy.

Korzyści dla klientów SMSAPI

Prezent: 500 PLN na Karcie Podarunkowej za rejestrację nowego konta Firma i wystawienie oferty.

Interesuje Cię partnerstwo z SMSAPI?

Porozmawiajmy