Funkcje

Powiadomienia Push

Powiadomienia Push są to wiadomości przekazywane użytkownikowi przez aplikacje mobilne na ich urządzenia. Najlepiej obrazującym przykładem tej metody komunikacji są powiadomienia z aplikacji Facebook o zaproszeniu do znajomych, nowym komentarzu czy innej aktywności.

Głównym przeznaczeniem Push jest zwiększenie zaangażowania odbiorców i powiadamianie o nowościach w ofercie, wyprzedażach, ofertach specjalnych. Push może także uratować porzucony koszyk lub być wykorzystany do zwiększenia natężenia ruchu w witrynie/sklepie internetowym. Warunkiem otrzymania takiej wiadomości jest natomiast posiadanie aplikacji mobilnej danej marki oraz dostęp do Internetu.

Dzięki kompleksowo zbudowanej infrastrukturze informatycznej, jesteśmy w stanie skalować możliwości i przepustowość powiadomień w zależności od potrzeb. To dlatego wykorzystanie naszej usługi jest bardziej opłacalne niż tworzenie własnego zaplecza – jesteśmy w stanie wysyłać wiele powiadomień w krótkim czasie, rozszerzając szybkość wysyłki według potrzeb klientów.

Podsumowując, krótkie alerty Push wyświetlające się na ekranie smartfona mają kilka cech: są szybkie, zwiększają zaangażowanie użytkowników aplikacji oraz budują relację z odbiorcą komunikatów marki. Są także narzędziem, które może uzupełniać się z wiadomościami tekstowymi i prowadzić do zwiększenia wyników kampanii marketingowych lub informacyjnych. Aby wykorzystać powiadomienia Push w naszym panelu, wystarczy skontaktować się z bok@smsapi.pl lub ze swoim opiekunem konta. Narzędzie jest obecnie dostępne w darmowej wersji testowej, zapraszamy do wypróbowania.


Github

Przykład Android

Github

Przykład iOS

API

Dokumentacja API

Zarejestruj się za darmo

Błyskawiczna rejestracja w 15 sekund. 50 SMS-ów na start!