Funkcje

E-mail booster

SMS ma wiele cech wspólnych z e-mailem i te dwie formy mogą się wzajemnie uzupełniać. Ich połączenie może przynieść dodatkowe korzyści dla nadawcy i odbiorcy.

E-mail Booster powstał właśnie po to, żeby zwiększyć ilość użytkowników, którzy zajrzą do wysłanego mailingu po otrzymaniu SMS-a. Wiadomość tekstowa przypomni o nieprzeczytanym newsletterze i zachęci do jego otwarcia dodatkowym rabatem.

Narzędzie umożliwia wysyłanie powiadomień SMS-owych do osób, którym uprzednio wysłany został newsletter e-mail z platformy mailingowej. Wysyłka musi zostać zakończona, co nie zawsze pokrywa się z datą wysyłki – newsletter, który ma zostać wsparty SMS-em musi być oznaczony na platformie mailingowej jako wysłany w całości.

E-mail booster jest na razie w fazie testowej, dlatego nie został udostępniony dla wszystkich naszych Klientów. Jeśli chcesz przetestować tę funkcjonalność, skontaktuj się naszym Biurem Obsługi Klienta – prywatny opiekun przypisany do Twojego konta włączy dla Ciebie tę funkcjonalność.


Zarejestruj się za darmo

Błyskawiczna rejestracja w 15 sekund. 50 SMS-ów na start!