Zaczynasz pracę z API SMSAPI? Przeczytaj pierwszą część poradnika programisty i przejdź przez pięć kroków do pierwszej wysyłki SMS po API. Całość tłumaczy nasz Product Manager – Jakub Kluz.

Czytaj więcej
SMSAPI ProTrainUp Sport IT SMS

Nowoczesne rozwiązania zagościły w sporcie na dobre. Nowinki technologiczne są obecne nie tylko na stadionach, w wyposażeniu i akcesoriach, ale także w kieszeniach trenerów i zawodników. O tych udogodnieniach rozmawiam ze współzałożycielem ProTrainUp – firmy, która wzięła szturmem polski rynek sportowego IT. Zapraszam do lektury wywiadu z Tomaszem Cybulskim!

Czytaj więcej
SMSAPI 10 Pytań Front End Kewin IT

O balansie pomiędzy pracą, wyzwaniami i momentami wytchnienia opowiada Kewin Polok, nasz Head of Front-end. Na co dzień, wraz z dwuosobowym zespołem dba o UX (user experience), wygląd i poprawne działanie platformy SMSAPI.  Kewin podpowiada, jak pomimo kanbanowo-agilowego rytuału nie popaść w rutynę i czerpać frajdę z codziennej pracy.

Czytaj więcej

Stabilność i bezpieczeństwo - to jego drugie i trzecie imię. Grzegorz to człowiek, dzięki któremu serwis SMSAPI działa 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Wie, jak ważne jest bezpieczeństwo danych i umie odmienić RODO przez wszystkie przypadki. O co najczęściej pytają go koledzy z pracy, co zrobić, żeby zostać dyrektorem IT i jak zadbać o firmowe dane? Kolejnym gościem "10 pytań do..." jest Grzegorz Lentzy zarządzający Działem IT w SMSAPI.

Czytaj więcej