Blog SMSAPI

paź30

Geotargetowanie SMS od podstaw

Autor: Kamil Kolbusz, Opublikowano: 30 października, 2014
geotargetowanie BTS

Wiesz, gdzie znajdują się Twoi klienci, ale nie wiesz jak do nich dotrzeć? Dowiedz się więcej o usłudze geotargetowania i dostarczaj swoje wiadomości na numery znajdujące się w bezpośrednim otoczeniu Twojej firmy.

Czytaj więcej
paź15

Marketing SMS w twojej branży cz. X: wybory samorządowe

Autor: Kamil Kolbusz, Opublikowano: 15 października, 2014
wpis blog samorząd

Komunikacja SMS sprawdza się nie tylko w biznesie czy organizacjach pozarządowych. Zalety szybkiego i skutecznego dostarczania informacji widać również podczas kampanii wyborczych, a SMS jest doskonałym narzędziem komunikacji z wyborcami.

Czytaj więcej
wrz30

SMSAPI Roadshow 2014 – podsumowanie

Autor: Szymon Słowik, Opublikowano: 30 września, 2014

SMSAPI Roadshow 2014 było okazją do spotkania w gronie bardziej kameralnym niż na konferencjach i targach, porozmawiania o komunikacji, marketingu i technologiach mobilnych w biznesie. W każdym z czterech miast przygotowaliśmy nieco inny program i zaprosiliśmy innych prelegentów. Zapraszam do przeczytania relacji.

Czytaj więcej
wrz29

Real Time Marketing od podstaw

Autor: Kamil Kolbusz, Opublikowano: 29 września, 2014
rtm-smsapi2

W sieci wszyscy działamy i reagujemy w czasie rzeczywistym. Wykorzystuje to Real Time Marketing, czyli komunikacja z klientami odwołująca do bieżących wydarzeń. Jeśli jeszcze nie znasz tego terminu – przeczytaj nasz tekst i poznaj podstawy RTM.

Czytaj więcej
wrz24

Marketing SMS w twojej branży cz. IX: ubezpieczenia

Autor: Kamil Kolbusz, Opublikowano: 24 września, 2014
sms ubezpieczenie

Dziewiąta już część naszego poradnika poświęcona będzie wiadomościom SMS w branży ubezpieczeń. Przeczytaj ten tekst, aby dowiedzieć się, w jaki sposób usprawnić działanie komunikacji w firmie i poznać praktyczne metody wykorzystania wiadomości tekstowych.

Czytaj więcej
sie28

Marketing SMS w twojej branży cz. VIII: akcje społeczne i organizacje pozarządowe

Autor: Kamil Kolbusz, Opublikowano: 28 sierpnia, 2014
dzieci piszą SMS

W kolejnej, ósmej już, części naszego cyklu poświęconemu wykorzystywaniu komunikacji SMS w różnych branżach, odejdziemy nieco od tematów stricte biznesowych. Tym razem skupimy się na wymianie informacji w organizacjach pozarządowych oraz podczas dużych akcji społecznych. W naszym poradniku przedstawimy rozwiązania ułatwiające organizację dużej imprezy, oraz sposoby na wykorzystanie wiadomości SMS w fundacji non profit.

Czytaj więcej