Blog ekspercki

portrait of young man touching mobile screen indoor

SMS w Twojej branży cz. XV – edukacja: przedszkola, szkoły i uczelnie wyższe

Już za chwilę początek nowego roku szkolnego. Dlatego w nowej części naszego poradnika przedstawimy najpopularniejsze sposoby na wykorzystanie komunikacji SMS w edukacji od przedszkoli, aż po szkoły wyższe. Obecnie coraz więcej placówek edukacyjnych korzysta z tej metody kontaktu z rodzicami, uczniami i studentami. Poniżej opiszemy przykładowe komunikaty wraz z ich zastosowaniem.

Czytaj więcej
Smiling couple checking something on the mobile phone

„Numer telefonu jest ciągle najlepszym identyfikatorem” – rozmowa z Krzysztofem Łuczakiem

O promocjach w branży retali, Qponach i SMS-ach w skutecznych akcjach sprzedażowych rozmawiamy z Krzysztofem Łuczakiem Dyrektorem ds. Finansowych z Qpony.pl

Czytaj więcej
googleLaunchpad-blog

SMSAPI na Google Launchpad Week w Warszawie

SMSAPI zaczynało jako start-up, dlatego zawsze staramy się wspierać nowe inicjatywy wspierające młodych przedsiębiorców. Gdy tylko otrzymaliśmy zaproszenie od Google, aby wziąć udział w Google Launchpad Week nie zastanawialiśmy się ani chwili.

Czytaj więcej
info obrazek

SMS, e-mail czy push – infografika

E-mail, SMS czy powiadomienia push – które z tych narzędzi nadają się najlepiej do prowadzenia akcji marketingowych i komunikacji z klientami?

Czytaj więcej
shoper logo duże

SMSAPI zintegrowane z Shoper

Komunikacja SMS to doskonałe wsparcie sprzedaży i obsługi klientów w e-commerce. Nic dziwnego zatem, że większość oprogramowania do prowadzenia sprzedaży w sieci, jest zintegrowana z SMSAPI. Teraz do tego grona dołączył Shoper.

Czytaj więcej
hotel-sms

SMS w Twojej branży cz. XIV – hotele

Początek wakacji to tradycyjnie okres, kiedy hotele i kurorty notują największy ruch. Dlatego to im poświęcimy kolejną części naszego poradnika.

Czytaj więcej