Blog SMSAPI

maj21

SMSAPI wspiera startupy!

Autor: Kamil Kolbusz, Opublikowano: 21 maja, 2015
startup-screen

Rusza nasz program dla startupów, jeśli działasz w tej branży lub masz pomysł na ciekawy i innowacyjny biznes, to zgłoś się do nas.

Czytaj więcej
maj14

Marketing SMS w Twojej branży cz. XIII – firmy przewozowe

Autor: Kamil Kolbusz, Opublikowano: 14 maja, 2015
Woman Reading Text Message On Bus

To już trzynasta część naszego cyklu, w którym tym razem zajmiemy się wykorzystaniem komunikacji SMS w branży transportowej. Całość – nietypowo dla naszego cyklu – będzie miała formę wywiadu z Patrykiem Sawickim Kierownikiem Działu Obsługi Klienta i Administratorem Sieci w PlusBus.

Czytaj więcej
kwi29

SMSAPI.pl zintegrowane z Shoplo!

Autor: Kamil Kolbusz, Opublikowano: 29 kwietnia, 2015
shoplo logo

Wsparcie e-commerce to od zawsze ważna część usług świadczonych przez SMSAPI. Powiadomienia SMS i wsparcie marketingu, to obecnie standard w sklepach internetowych. Tym milej jest nam poinformować, że do grona platform zintegrowanych z SMSAPI dołączyło właśnie Shoplo.

Czytaj więcej
mar30

Skrócony link w SMS, czyli jak osiągnąć CTR na poziomie 31%?

Autor: Kamil Kolbusz, Opublikowano: 30 marca, 2015
Young woman reading a text message in shopping mall

Choć standardowa wiadomość SMS składa się jedynie ze 160 znaków, to można w niej przesłać dowolną treść, grafikę, a nawet aplikację. Taką możliwość daje funkcja skróconego linku. Za jego pomocą z łatwością przekierujemy naszych odbiorców np. na stronę internetową, gdzie znajdą oni więcej informacji. Takie rozwiązanie łączy szybki czas dostarczania i wysoki Open Rate wiadomości SMS, z możliwościami jakie daje Internet, dlatego świetnie sprawdza się w kampaniach marketingowych.

Czytaj więcej