Blog SMSAPI

sty16

Dwie integracje z PrestaShop

Autor: Kamil Kolbusz, Opublikowano: 16 stycznia, 2015
prestashop

W ostatnim miesiącu udostępniono dwie integracje naszego systemu z niezwykle popularnym oprogramowaniem PrestaShop. Przygotowały je niezależnie od siebie Presta4you.com i Europasaz.pl, a każda z nich zapewnia pełnię możliwości, jakie daje platforma SMSAPI.

Czytaj więcej
sty08

Marketing SMS w Twojej branży cz. XII – biura turystyczne

Autor: Kamil Kolbusz, Opublikowano: 8 stycznia, 2015
Woman on the beach texting a smart phone in summer

W kolejnym artykule z naszego cyklu przedstawimy sposoby wykorzystania wiadomości SMS w branży turystycznej. Z poniższego poradnika dowiesz się, jak wiadomości tekstowe wpływają na podnoszenie jakości oferowanych wyjazdów oraz wsparcie sprzedaży.

Czytaj więcej
lis28

Marketing SMS w twojej branży cz. XI: świąteczny eCommerce

Autor: Kamil Kolbusz, Opublikowano: 28 listopada, 2014
wysyłanie SMS

Grudzień to tradycyjnie czas, kiedy klienci wydają najwięcej. Kupowanie prezentów, większe zakupy spożywcze związane ze świętami, wyjazdy sylwestrowe – naprawdę trudno znaleźć branżę, która podczas świątecznej gorączki zakupów nie notowałby dużego wzrostu sprzedaży. Wyjątkiem nie jest rynek zakupów internetowych, dla którego przełom roku również jest bardzo dobrym okresem. Jednak wraz ze wzrostem liczby kupujących, wzrasta również konkurencja, ponieważ każdy ze sprzedawców, chciałby by to właśnie u niego sprzedało się najwięcej produktów. Dlatego w ich promocji doskonale sprawdza się marketing SMS, który jest dobrze znanym i skutecznym narzędziem eCommerce. Poniżej kilka przykładów wykorzystania marketingu SMS w promocjach świątecznych i noworocznych.

Czytaj więcej