Blog SMSAPI

wrz30

Zapraszamy na SMSAPI Roadshow 2014

Autor: Kamil Kiermaszek, Opublikowano: 30 września, 2014

W październiku ruszamy w Polskę! Zapraszamy wszystkie osoby głodne wiedzy o najnowszych trendach w marketingu mobilnym (marketing SMS, mobile e-mail marketing, aplikacje, etc.) do uczestnictwa w SMSAPI Roadshow 2014. Zobacz, w jakich miastach będziemy.

Czytaj więcej
wrz29

Real Time Marketing od podstaw

Autor: Kamil Kolbusz, Opublikowano: 29 września, 2014
rtm-smsapi2

W sieci wszyscy działamy i reagujemy w czasie rzeczywistym. Wykorzystuje to Real Time Marketing, czyli komunikacja z klientami odwołująca do bieżących wydarzeń. Jeśli jeszcze nie znasz tego terminu – przeczytaj nasz tekst i poznaj podstawy RTM.

Czytaj więcej
wrz24

Marketing SMS w twojej branży cz. IX: ubezpieczenia

Autor: Kamil Kolbusz, Opublikowano: 24 września, 2014
sms ubezpieczenie

Dziewiąta już część naszego poradnika poświęcona będzie wiadomościom SMS w branży ubezpieczeń. Przeczytaj ten tekst, aby dowiedzieć się, w jaki sposób usprawnić działanie komunikacji w firmie i poznać praktyczne metody wykorzystania wiadomości tekstowych.

Czytaj więcej
sie28

Marketing SMS w twojej branży cz. VIII: akcje społeczne i organizacje pozarządowe

Autor: Kamil Kolbusz, Opublikowano: 28 sierpnia, 2014
dzieci piszą SMS

W kolejnej, ósmej już, części naszego cyklu poświęconemu wykorzystywaniu komunikacji SMS w różnych branżach, odejdziemy nieco od tematów stricte biznesowych. Tym razem skupimy się na wymianie informacji w organizacjach pozarządowych oraz podczas dużych akcji społecznych. W naszym poradniku przedstawimy rozwiązania ułatwiające organizację dużej imprezy, oraz sposoby na wykorzystanie wiadomości SMS w fundacji non profit.

Czytaj więcej
lip25

Infografika: Marketing SMS w liczbach

Autor: Kamil Kiermaszek, Opublikowano: 25 lipca, 2014
Infografika - Marketing SMS

Już od kilkunastu lat wiadomość SMS z powodzeniem wykorzystywana jest jako kanał komunikacji marketingowej. Wiele razy przytaczaliśmy na blogu konkretne liczby i fakty wskazujące na potencjał, który drzemie w marketingu SMS. Tym razem, zdecydowaliśmy się na zebranie tych danych w całość i przedstawienie ich w postaci graficznej. Owocem tych działań jest najnowsza infografika SMSAPI pt. „Marketing SMS”, jaką mamy przyjemność Wam zaprezentować.

Czytaj więcej